Horoskoop

JÄÄR
Tundeküllane päev, mis on seotud armastuse ja kõrgendatud meeleoludega. Soodne päev suhete klaarimiseks ja puhkamiseks.
SÕNN
Tänased planeediseisud annavad sulle jõudu välja tulla keerulistest olukordadest. Suudad teha oma isikliku arengu jaoks kasulikke otsuseid.
KAKSIKUD
Oled rohkem tegudeinimene kui niisama jutustaja. Peaksid arvestama, et vahel on vaja ka teisi oma ideedest ja plaanidest informeerida.
VÄHK
Kalduvus minna laisalt kaasa üldiste populaarsete vaadetega. Püüa siiski arendada ka oma seisukohti ning ideid. Enesekindlusega saavutad edu.
LÕVI
Täna võid kokku puutuda äärmiselt ebausaldusväärsete isikutega, kes esinevad sõbralike ning meeldivatena. Ole tähelepanelik!
NEITSI
Täna võivad sind ees oodata ootamatud pakkumised või võid sattuda avalikkuse ette. Aktiviseeruvad esinejaomadused, aga samas ka enese­imetlus.
KAALUD
Võimalik, et pead täna tähtsaid otsuseid langetama või mõnda kõrgemal kohal olevat isikut asendama. Sinu käitumine kipub olema veidi konservatiivne.
SKORPION
Tunned täna vajadust ennast näidata ning esineda ja särada. Sinu enesetunnetus on tunduvalt parem, seda tajuvad ka teised.
AMBUR
Võimalik, et sul tuleb täna kasutada oma näitlejameisterlikkust, et pääseda ebamugavast või piinlikust olukorrast. Ole valmis end tõestama.
KALJUKITS
Oled täna tavalisest harmoonilisemas tujus. Püüad oma positiivset meeleolu jagada. Hea aeg suhtlemiseks ja kunstiga tegelemiseks.
VEEVALAJA
Kui vähegi võimalik, väldi lisakohustuste võtmist. Oled nüüd tundlikum kõikvõimalike pingeliste olukordade ja stressi suhtes. Puhka!
KALAD
Tunned suurt vajadust selle järgi, et sind mõistetaks ja sinu maailmavaadet hinnataks. Väldi agressiivset suhtumist neisse, kel on sinust erinev arvamus.

 

Print Friendly, PDF & Email