Horoskoop

JÄÄR
Oled täna heldekäeline ning avatud. Suhtled vabalt ka võõraste inimestega, oskad tunda rõõmu väikestest asjadest. Hea päev pidutsemiseks.
SÕNN
Oled suuremeelses ning optimistlikus meeleolus. Oskad luua enda ümber kena ning elegantse keskkonna. Oled taktitundeline ning maitsekas.
KAKSIKUD
Otsid täna oma sisemist mina. Tunned soovi tungida oma sisemusse ja leida endas midagi seniavastamatut. Hea aeg mediteerimiseks.
VÄHK
Tänane päev võib sinus tekitada viha ja raevu. Mitte miski ei taha minna plaanipäraselt. Seepärast on sul parem võtta vaba päev ja puhata.
LÕVI
Võimalikud on konfliktid ja vaidlused. Kipud oma arvamust teistele peale suruma ja see põhjustab pingeid. Tänane päev pole sobilik reisimiseks.
NEITSI
Tunned täna soovi veidi pettust teha ning kergema vastupanu teed minna. Võimalik, et satud seltskonda, kus sulle pööratakse suurt tähelepanu.
KAALUD
Soovid teha sisseoste ning võid eneselegi ootamatult osta midagi eba­praktilist, kuid kaunist, näiteks mõne kunstieseme või nipsasja.
SKORPION
Täna võib tulla plaanidesse mõni oluline muudatus. Nüüd on ootamatuste aeg, kus peaksid valmis olema spontaanseks asjade laabumiseks.
AMBUR
Meeldivate ning harmooniliste mõjudega päev. Otsid ilu ja armastust. Avalduvad loomingulised võimed ja oskus olla veetlev ning ihaldatud kaaslane.
KALJUKITS
Võimalik, et sinu ellu satub täna inimene, kellega sul ka pikemas perspektiivis tihe koostöö tuleb. Ära alahinda päeva pakutud võimalusi.
VEEVALAJA
Võimalik ebakindlus ja ärevus majandussuhete valdkonnas. Probleemid tervisega. Väldi raha laenamist, garantiide andmist ja aktiivset äritegevust.
KALAD
Kipud täna olema rahutu ja närviline pisiasjade ebatäiuslikkuse pärast. Ära lase ennast häirida tühistest asjadest, lase end veidi lõdvemaks.

 

Print Friendly, PDF & Email