Horoskoop

JÄÄR
Vajad täna eneseväljenduseks rohkem julgustust kui tavaliselt ning tunned suurt kergendust, kui keegi sinuga tegeleb. Hea aeg puhkamiseks.
SÕNN
Kui sul on salasoove, siis nüüd on õige aeg seda välja näidata. Ole julge ja enesekindel, sest just nii saad oma tahtmise.
KAKSIKUD
Täna peaksid vältima seiklusi ja ohtlikke situatsioone, kuna valitseb traumade oht. Samas on hea aeg asjade sorteerimiseks ja koristamiseks.
VÄHK
Võimalik, et puutud täna kokku kavalate ning ambitsioonikate inimestega. Ära ole liialt avameelne isegi juhul, kui sinu vastu kena ollakse.
LÕVI
Ära võta pisiasju liiga tõsiselt, keskendu pigem tervikule. Astu hetkeks oma toimetustest kõrvale, tuleta meelde eesmärk, miks sa midagi teed.
NEITSI
Algab eneserealiseerimise uus etapp. Hea aeg, et teha ametialaseid muudatusi. Töö on tulemuslik, kuid ära üle pinguta, võta aega puhkamiseks.
KAALUD
Ole täna ettevaatlik elektriseadmetega. Valitseb traumade oht, parem, kui tegutsed rahulikult, kiirustamine ei too head!
SKORPION
Oled täna heas vormis. Kuid ära unusta olukorda nautides mis kergelt tulnud, see kergelt läheb. Hea aeg suhete parandamiseks ja pidutsemiseks.
AMBUR
Tänased planeediseisud annavad sulle optimistliku ja positiivse meeleolu. Suudad ka probleemidest kergemini üle saada kui tavaliselt.
KALJUKITS
Suurenenud vajadus usalduse ja läheduse järele. Sinu meeleolu on veidi nukker ja kipud vanu probleeme meenutama. Ela end julgelt välja!
VEEVALAJA
Võid täna liigse sisemise rahutuse tõttu ekslikult tunnetada, et sinu probleeme ei võeta piisavalt tõsiselt. Väldi asjatut solvumist.
KALAD
Täna on romantiliste mõjudega päev. Võimalik, et satud olukorda, kus saad väljendada oma salajasi tundeid inimesele, keda juba mõnda aega imetlenud oled.

 

Print Friendly, PDF & Email