Horoskoop

JÄÄR
Oled täna väga aktiivne ning sinu eneseväljendus kipub lausa äärmustesse. See võib olla positiivne juhul, kui tegeled loominguga.
SÕNN
Võimalik, et mõni sinu tuttav hakkab otsima sinuga emotsionaalset ja lähedast suhtlust. Kuula ka oma soove ning alles siis otsusta.
KAKSIKUD
Võimalik, et täna püüab keegi sinuga luua usalduslikku ja isiklikku suhet. Võid avastada, et sul on mõne oma tuttavaga sarnased probleemid.
VÄHK
Tänased planeediseisud avaldavad sulle soodsat mõju. Seda eriti juhul, kui tegeled teiste inimeste aitamise või muu omakasupüüdmatu tegevusega.
LÕVI
Püüa uskuda rohkem oma võimetesse ning olla vapram. Ära muretse liiga palju, sinu julgus saab väärika autasu kaaslaste heakskiidu ja toetuse näol.
NEITSI
Väldi täna rutakaid otsuseid. Lükka need võimalusel pigem edasi ja tegele asjadega, mis poolikuks jäänud. Hea aeg koduseks tegevuseks.
KAALUD
Täna on hea päev suhtlemiseks. Suudad ennast sundimatult ja vabalt väljendada ning see inspireerib ka teisi sinu ümber vabamalt olema.
SKORPION
Tasuks meeles pidada, et suurt kasu võib tuua see, kui lähed kompromissile selle asemel, et suruda iga hinna eest oma tahtmist peale.
AMBUR
 Võimalik, et puutud täna kokku isikutega, kes kipuvad sinu elu juhtima. Püüa selle peale mitte liigselt ärrituda ja võimalusel väldi sellist suhtlust.
KALJUKITS
Oled täna revolutsioonilises meeleolus ning hakkad alateadlikult lammutama neid struktuure, mis juba ammu oma aja ära elanud. Hea aeg muudatusteks.
VEEVALAJA
Sinu tundeelu on väga tugev ja jätab teistele sügava mulje. Oled huvitatud inimesi ühendavatest sidemetest ja turvalisusega seotust.
KALAD
Oled täna enesekindel ning näitad julgelt välja oma oskusi. Tead täpselt oma väärtust ja oled üsna kompromissitu ning järeleandmatu.

 

Print Friendly, PDF & Email