Merepäevade pääsmed on enne 11. juulit soodsamad

10.-12. augustini toimuvate Kuressaare Merepäevade piletite esimene eelmüük lõppeb 10. juulil (k.a). Selle ajani maksab päevapilet 15 eurot ja festivali pass 20 eurot. Alates 11. juulist maksab ühe päeva pilet 20 eurot ja pass 30 eurot. Festivali toimumise ajal on päevapileti maksumuseks 30 eurot ja passil 40 eurot. Piletihinna sisse kuuluvad 11. ja 12. augusti pealava ehk merelava õhtused kontserdid: 11. augustil Anne Veski, Daniel Levi ja Terminaator; 12. augustil Regatt, Jüri Pootsmann, võimas lõputseremoonia ja peaesineja KERLI. Piletid on müügil Piletilevis ja Kuressaare kultuurikeskuses.

Pääs festivalialale, avamisõhtu ning paljud teised kontserdid ja tegevused on tasuta. Loe lähemalt ja tutvu ajakavaga www.merepaevad.ee.

Merepäevad ootavad vabatahtlikke

Merepäevadele oodatakse vabatahtlikeks rõõmsameelseid ja vastutustundlikke täiskasvanuid üle Eesti ning Kuressaare piires ka nooremaid huvilisi. Omalt poolt pakutakse merepäevade passi, lõunasööki ning kaugemalt tulijatele ka ööbimist. Registreerumise tähtaeg on 24. juulil ja väljavalitud vabatahtlikega võetakse esimesel võimalusel ühendust. Registreerumisvormi saab täita kodulehel www.merepaevad.ee. Lisainfo: marii.korgesaar@kuressaare.ee.

Print Friendly, PDF & Email