Horoskoop

JÄÄR
Kipud täna mängima teiste inimeste tunnetega, mõistmata, et nii võid kellelegi haiget teha. Püüa pealiskaudsust vältida, ole empaatilisem.
SÕNN
Tänast päeva iseloomustavad impulsiivsed tujud. Võimalik, et sul tuleb täna palju plaaniväliseid tegemisi. Uued suhted huvitavate inimestega.
KAKSIKUD
Võid täna kokku puutuda inimestega, kellel on elutarkust ja kogemusi tunduvalt rohkem kui sul endal. Püüa jääda kuulaja ja õppija rolli.
VÄHK
Võimalik, et täna kerkivad päevakorda teemad, mis on sulle mõneti ebameeldivad. Väldi liigset stressi, võta aega puhkamiseks.
LÕVI
Kipud täna üsna pinges ja endassetõmbunud olema. Võimalik, et sul esineb seedehäireid, parem väldi alkohoolseid jooke ja söö lihtsaid toite.
NEITSI
Oled täna aktiivne ja töökas. Hea päev nii pooleliolevate tööde lõpetamiseks kui ka uute ettevõtmistega alustamiseks ning eneseteostuseks.
KAALUD
Seksuaalsete ja kirglike mõjudega päev. Võid kokku puutuda armukadeduse ja intriigidega. Kaldud äärmusesse ja mõjud tukkuva vulkaanina.
SKORPION
Saavutad edu vaid siis, kui mõtled hoolikalt läbi iga oma sammu. Püüa mõelda konstruktiivselt ja ole enesekindlam. Hoia vihmavari ligi!
AMBUR
Suureneb vajadus usalduse ja läheduse järele. Sinu meeleolu on veidi nukker ja kipud oma mõtetes minevikku kanduma. Ela ennast julgelt välja!
KALJUKITS
Tunned vajadust end iga hinna eest tõestada ja samal ajal oma kaaslastele väljakutseid esitada. Võimalik, et satud sõnasõtta.  
VEEVALAJA
Oled täna veidi tundekülm ja endassetõmbunud. Suudad hästi täita oma kohustusi ja teed tavalisest rohkem tööd. Täna on sinu jaoks tähtsal kohal kord.
KALAD
Oma enesekindlusega võid edukalt välja tulla mitmest keerulisest olukorrast. Aktiviseerub sinu esinemisvajadus ja soov muljet avaldada.

 

Print Friendly, PDF & Email