Tennisistidelt kaks pronksi

PRONKS: Priit Suluste sai pronsmedalid, mida tennises igapäevaselt välja ei mängita. Foto Raul Vinni

Saarte mängudel on saarlased võitmas rekordkogust medaleid, oma panuse annavad ka tennisistid, kes võitsid meeste üksik- ja paarismängus pronksmedalid.

“Tulemustega võib igati rahule jääda, sest paarismängus tulime veerandfinaalis kolme matšpalli pealt raskest seisust välja,” tunnistas Gotlandil Saaremaa esireketiks saanud Priit Suluste.

Meeste üksikmängu poolfinaalis läks Priit Suluste vastamisi eelmises ringis Kert Kilumetsa konkurentsist välja lülitanud Guernsey mehega Patrick Ogieriga, kellelt tuli vastu võtta kaotus 2:6, 2:6.

“Ei ütleks, et poleks olnud võimalust teda võita,” rääkis Priit Suluste. “Ma olin väljakul agressiivsem, mängisin palli ette, aga ei suutnud tekkinud olukordi ära lahendada. Kasutasin eeskätt, jooksutasin vastast, aga ta tõi kõik ära ja ma ei suutnud punktile täppi peale panna. Ikkagi väsimuse taha jäi see asi.”

Paarismängus kaotasid Priit Suluste ja Kert Kilumets Jersey meestele Parker – Watkins 2:6, 1:6. “Vastased olid väga head ja seal ei olnud midagi teha, nad mängisid hästi kokku,” võttis Priit Suluste paarismängu kokku.

Print Friendly, PDF & Email