Horoskoop

JÄÄR
Saabunud on katsumusterohke aeg. Ole valmis rahaprobleemideks. Samas on täna hea päev end harida või täiendada. 
SÕNN
Illusioonide ja pettumiste päev. Võid langeda varga ohvriks. Soovitav pole sõlmida lepinguid ja teha tähtsaid otsuseid. Hea päev mediteerimiseks.
KAKSIKUD
Naudid tähelepanu ja kui sa seda piisavalt ei saa, teed kasvõi midagi veidrat, et seda pälvida. Sinu enesekriitika on täna peaaegu olematu.
VÄHK
Täna peaksid tavalisest suuremat tähelepanu pöörama oma vaimsele tervisele. Liigne pinge, mis seotud kohustustega, võib sind rööpast välja viia.
LÕVI
Täna võivad aset leida mõneti ekstreemsed juhtumid, mis lõpevad siiski õnnelikult. Väldi liigset hulljulgust ja arvesta endast nõrgematega.
NEITSI
Kui oled harjunud oma tahtmist saama, siis ole nüüd valmis selleks, et pead hoopis ise kellegi soove täitma. Võimalikud perekondlikud pinged.
KAALUD
Võimalik, et sind hakkab täna kummitama minevikus tehtud apsakas. Kuid parim, mida hetkel teha saad, on see, et püüad edaspidi targem olla.
SKORPION
Võimalikud kokkupõrked lähedaste sõp­radega. Väldi jäika suhtumist ja püüa oma vaadetes dünaamilisem olla. Võta aega lõõgastumiseks.
AMBUR
Võimalik, et sind tabab täna ootamatu sõnaline rünnak. Ole valmis enda maksmapanemiseks ja ära lase endale pähe istuda. Rahaasjad sujuvad täna hästi.
KALJUKITS
Täna võib mõnest seni tavalisest suhtest saada väga intensiivne ja arendav suhe. Otsid alateadlikult äärmuslikke ja põnevaid kogemusi.
VEEVALAJA
Võimalik, et tunned end täna täiesti jõuetuna ja kaotad usu asjadesse, millest alles hiljuti vaimustuses olid. Ära võta seda tunnet liiga tõsiselt.
KALAD
Täna võib sulle tekkida konkurent, keda ei tasuks sugugi alahinnata. Püüa tähelepanelikult jälgida, mis sinu ümber toimub, ja ürita tabada allteksti.

 

Print Friendly, PDF & Email