Linn tunnustab heakorratöötajaid ja kauneid kodusid

Linnavalitsus kuulutas välja “Kauni kodu” ja aasta heakorratöötaja stipendiumide konkursi, mille eesmärk on tunnustada loomingulist tegevust Kuressaare linnaruumi ja elukeskkonna kujundamisel.

Välja antakse kuus stipendiumi: neli “Kauni kodu” stipendiumi (neist kaks kaunilt kujundatud eramuaiale, üks kõrghaljastust väärtustavale kaunile kinnistule ja üks kaunilt kujundatud korterelamu kinnistule) ja kaks aasta heakorratöötaja stipendiumi, mis määratakse 2017. aastal Kuressaare linna ettevõttes/asutuses heakorra või haljastuse alal töötavale isikule.

Kauni kodu stipendiumi suurus on 230 eurot ja sellega kaasneb elulõngakujutisega emailist majamärk tekstiga “Tänuks ilu ja korra eest Kuressaare Linnavalitsuselt”. Aasta heakorratöötaja stipendiumi suurus on 215 eurot.

Kandidaate võivad esitada kõik füüsilised või juriidilised isikud ja taotluse esitamise tähtaeg on 14. juuli. Konkursil osalemiseks tuleb linnavalitsusele esitada stipendiumi taotleja või stipendiumi kandidaadi ülesseadja poolt põhjendatud kirjalik taotlus märgusõna all “Kauni kodu stipendium” või “Heakorratöötaja stipendium” (Tallinna 10, 93819 või katrin.reinhold@kuressaare.ee).
Stipendiumi taotluses tuleb näidata kandidaadi ees- ja perekonnanimi, kontaktandmed (aadress, telefoninumber, e-posti aadress), taotletava stipendiumi nimetus ja selle vajalikkuse põhjendus. Taotlusele võib lisada muid taotlust toetavaid ja põhjendavaid materjale.

“Kauni kodu” konkursi traditsioon on Kuressaares järjepidevalt kestnud juba 40 aastat.

Print Friendly, PDF & Email