Spordist suvel

Suur tänu kõigile trennis käijatele ja treeneritele toimeka hooaja eest! Kui alates juunist läheb enamik treeneritega treeninguid suvepuhkusele, siis iseseisvalt on Orissaare spordihoones ikka võimalik sporti teha. Treenijate soovil jätkuvad suvel naiste jõusaalitreening (T ja N kl 18), meeste jõusaalitreening (K kl 20) ja kuni jaanipäevani ka jooga (T kl 19).

Spordihoone suvised lahtiolekuajad (7. juuni kuni 31. august): E–L kl 15–21. Aleviku saun laupäeviti kl 17.

3. juunil toimusid Orissaares juba kuuendat korda Saaremaa lahtised meistrivõistlused klassikalises lamades surumises. Sel aastal oli võistlustules varasemast enam ka orissaarlasi.

Ka saare naiste esindatus oli tubli. Naiste arvestuses saavutas I koha Johanna Randmets tulemusega 65 kg, teisel kohal oli Kerli Teesalu (52,5 kg) ja kolmandal Reelika Rüütel tulemusega 50 kg.

Meeste absoluutarvestuses tuli võitjaks Rando Raudsepp tulemusega 177,5 kg. Teise koha tulemusega 157,5 kg saavutas Toomas Rooba ja kolmanda koha Rainer Raaper tulemusega 175 kg.

Tasub tähele panna, et absoluutarvestuse kohad jagatakse wilks´i punktide alusel, st tõstetud raskus suhtes kehakaaluga.

St teise koha mees tõstis suhtes oma kehakaaluga rohkem kilosid kui kolmanda koha saavutanu. Võistluste protokolli saab näha Orissaare Spordi kodulehel www.orissaaresport.ee.

Tuleval laupäeval, 10. juunil võõrustab Orissaare aga kõiki Eesti saarte sportlasi, toimuvad Eesti saarte mängud. Kavas on tänavakorvpall, võrkpall, kergejõustik, petank, köievedu, male ja mälumäng. Kõik on oodatud kaasa elama alates kella 11-st, kui mängud Orissaare staadionil avatakse. Orissaare sportlased esindavad Kõinastu saart.

23. juunil toimub Orissaare Konsumi esises parklas Sprite Streetball 3x 3 tänavakorvpalli etapp. Kõik paremad kossuässad on oodatud osalema, muidugi oodatakse ka pealtvaatajaid. Näha saab Eesti parimat tänavakorvpalli!

Liisi Miller, SA Orissaare Spordihoone

Print Friendly, PDF & Email