Eesti-Belgia valikmäng toob lisareisi (2)

Reedel toimub Tallinnas Eesti-Belgia jalgpalli EM-valikmäng, mis lõpeb alles veidi enne südaööd. Kuna saarlaste hulgas on maailma ühe tippkoondise kohtumise vastu suur huvi, siis korraldab TS Laevad Virtsu–Kuivastu liinil 10. juuni öösel kell 2 lisareisi, et mängul käinud saarlased samal öösel koju saaksid.

Aastaid on Virtsu–Kuivastu liinil toiminud võimalus, et Eesti jalgpallikoondise hilisõhtuste Tallinnas toimuvate valikmängude järel on saarlastest pealtvaatajate kojusõiduks käiku pandud lisalaev, mis väljub Virtsust kell 2 öösel.

Et koondise väravas seisab saarlane Mihkel Aksalu, keda fännid saavad Eestis mängimas näha vaid koondise kodumängudel, siis kasutavad paljud võimalust talle kaasa elamas käia. Pealegi tuleb meie mehel tõrjuda väga nimekate vastaste pealelööke ja seda A.LeCoq Arenal täismaja ees.

Kuna on reede õhtu, siis on lisareis soodne võimalus koju saada ka kõigil neil saarlastel, kelle töönädala lõpu toimetamised on jäänud hilisele ajale. Samas on see ka hea võimalus puhkajatele Saaremaale tulla.

Öise lisareisi kompenseerimiseks jäävad 10. juunil ära 16.25 reis Kuivastust ja kella 17 reis Virtsust.

 

Print Friendly, PDF & Email