Horoskoop

JÄÄR
Sa pole täna eriti seltskondlik ning tunned vajadust oma kesta tõmbuda. Sobiv päev, et tegeleda meditatsiooniga ja mõtiskleda elu üle.
SÕNN
Oled täna avatud kõikvõimalikele uutele ideedele ja ettepanekutele. Ootad huviga teistelt inimestelt huvitavaid arvamusi ja nägemusi.
KAKSIKUD
Võimalik, et tunned soovi teha midagi tavatut ja teisi šokeerivat. Oled üsna väljakutsuvas meeleolus, koostöö sinuga on raskendatud.
VÄHK
Tunned suuremat soovi oma seksuaal­energiat välja elada. Kui sul selleks võimalust ei avane, võid muutuda emotsionaalselt ebastabiilseks.
LÕVI
Kui oled siiani olnud tagasihoidlik ja tähelepandamatu, siis nüüd on aeg särada ja näidata ka teistele oma sisemisi väärtusi. Ole enesekindel!
NEITSI
Rahaasjad ei taha täna laabuda, kuid inim­suhetes oled nagu kala vees. Suudad jätta meeldiva mulje inimesele, kelle vastu sul soojad tunded on.
KAALUD
Täna tuleta endale meelde, et julgus on edu pant! Kui oled ise piisavalt enesekindel, siis panevad sind tähele ja võtavad tõsiselt ka teised.
SKORPION
Tõenäoliselt oled täna sunnitud tegelema mingi halvasti tehtud töö vigade parandamisega. See tuleb sul hästi välja ja probleem saab lahendatud.
AMBUR
Väldi liigset energia kulutamist kõrvalistele asjadele. Tegele oma perekonna ja koduga, hea aeg ka kinnisvara soetamiseks ja suurte sisseostude tegemiseks.
KALJUKITS
Võimalikud on konfliktid ja vaidlused. Kipud oma arvamust teistele peale suruma ja see põhjustab suuri pingeid. Tänane päev ei sobi ka reisimiseks.
VEEVALAJA
Võimalik, et kohtud täna inimestega, kes sind tõeliselt närvi ajavad. Püüa siiski oma agressiivsust alla suruda ja väldi võimaluse korral tülli minekut.
KALAD
Hoidu rutakate otsuste tegemisest. Lükka võimalusel otsustamine pigem edasi ja tegele asjadega, mis pooleli jäänud. Hea päev kodutöödeks.

 

Print Friendly, PDF & Email