Vanemad tüdrukud kiusasid pisemat (16)

Murelik ema jagas sotsiaalmeedias hoiatuspostitust, kirjeldades, kuidas tema seitsmeaastane tütar langes Kuressaare Ristiku lasteaia hoovis kiusamise ja mõnitamise ohvriks.

Möödunud nädala lõpus läks peagi kooliteed alustav Berit (nimi muudetud) õue ning tuli sealt mõne aja pärast nuttes ja katki tehtud nukuga.

Ema Merje sõnul rääkis tütar, kuidas suuremad tüdrukud olid temalt jõuga nuku ära tirinud, murdnud selle jala ja katkise mänguasja maha visanud. Seejärel võtsid koolitüdrukud ära pisipiiga pearätiku, sõimanud ja mõnitanud, löönud jalgade ja rusikatega ning lõpetuseks loopisid liivaga.

Samal ajal viibis lasteaia mänguväljakul tüdruku vend, kes toimuvast emale telefonitsi teatas. “Käisin õhtul skeitpargis uurimas, kes need lapsed olid ning sain teada kooli ja klassi, kus nad käivad. Pildi pealt tundis tütar kolm neist ära,” ütles Merje.

Facebooki postitas ta juhtunu kirjelduse teadmiseks Kuressaare linna elanikele ja eelkõige vanematele, missuguste lastega võivad teisedki kokku puutuda. “Tahan, et ka teised vanemad oleksid teadlikud,” märkis Merje.

Postituse peale reageeris ühe koolitüdruku klassijuhataja, kes pakkus välja olukorda omavahel arutada. Selleks saadi esmaspäeval kokku ja tüdrukutele anti võimalus ennast ilma politsei sekkumiseta parandada. “Rääkisin ka noorsoopolitseiga ja saime asja lahendatud ilma nende sekkumiseta,” sõnas Merje.

Print Friendly, PDF & Email