Ühisgümnaasium konkursil võidukas

Gümnaasiumi- ja kutseõppeasutuste õpilastele loodud Euroscola projekti raames valiti välja viis võitjat, kelle seas on ka Saaremaa ühisgümnaasium. Võitjaid ootab auhinnareis Strasbourg´i.

Euroscola konkursil osalemiseks tuli õpilastel oma koolis korraldada Euroopa päeva üritus. Toimunud üritusest tuli Euroopa Parlamendi infobüroole esitada kokkuvõte ja kirjeldus toimunust koos fotode või videotega.

Saaremaa ühisgümnaasium võõrustas parajasti külalisi Saksamaalt ning nad pühendasid Euroopa päeva läbiviimisele suurt tähelepanu, konkureerides konkursil 26 kooliga.

Tööde hindamisel võeti arvesse noorte panust ürituse korraldamisel ja aruannet, mis selle põhjal koostatud. Märgiti, et ainult heade esinejate olemasolu ja videosilla korraldamine mõningal juhul edu ei taganud.

Inglise keele õpetaja ja projekti koordinaator Liis Ojasaar sõnas, et tunne on äärmiselt hea. “Tegin ikka oma kolm hüpet lae poole ära, kui olin kirja läbi lugenud. Nüüd ootame järgmist nädalat ja täpsemaid juhiseid,” märkis Ojasaar.

Print Friendly, PDF & Email