Horoskoop

JÄÄR
Täna võib sul tekkida raskusi keskendumisega ja oled hajameelne. Mõni oluline toimetus võib sootuks ununeda. Ettevaatust liikluses!
SÕNN
Oled täna liiga laisk ja järeleandlik. Püüa siiski kaitsta oma seisukohti ja ideid. Enesekindlusega saavutad edu ja jätad arukama mulje.
KAKSIKUD
Püüad näida väga peen ja väljapeetud. Väldi siiski sellise käitumisega liialdamist. Sul on edu, kui oled spontaansem ja loomulikum.
VÄHK
Täna on soodustatud ettevõtmised ja suhted, mis on seotud välismaa või välismaalastega. Hea aeg minna reisile ja tutvuda teiste kultuuridega.
LÕVI
Nüüd on õige aeg tegeleda asjadega, mis on juba mõnda aega oodanud. Vaata tähelepaneliku pilguga üle oma praegused vajadused.
NEITSI
Ebasoodne päev reisimiseks. Ära tee uhkeid plaane, need võivad mitte teoks saada või siis kukub kõik välja hoopis teisiti, kui kavandanud olid.
KAALUD
Hea päev teha oma elus kõikvõimalikke muudatusi. Oled meelestatud praktiliselt ja suudad olukorda hinnata realistlikult. Uued kontaktid.
SKORPION
Täna võid tunda ärritust ja kannatamatust oma oponentide suhtes. Võimalik, et puutud kokku partneriga, kes on oma olemuselt tõeline mädamuna.
AMBUR
Peaksid nüüd oma psüühikale ja mõistusele puhkust andma. Väldi enese killustamist, tee ainult neid asju, mis esmatähtsad ja hädavajalikud.
KALJUKITS
Täna võidakse sinust valesti aru saada ja sinu peale täiesti põhjusetult solvuda. Kipud tegutsema liiga rutakalt või hooletult. Varguste oht!
VEEVALAJA
Oled praegu väga enesekindel, kuid teiste inimeste suhtes kriitiline. Püüa ka oma vigu näha ja olukorda adekvaatselt hinnata. Hea päev sportimiseks.
KALAD
Sulle kurdetakse täna isiklikke muresid või küsitakse laenu. Mõjud turvalise ja usaldusväärsena, kuid ära lase end energiast tühjaks tõmmata.

 

Print Friendly, PDF & Email