KUHU MINNA

Kolmapäev, 17. mai

ÜRITUS
* Riigigümnaasiumi teemaline infoõhtu kl 18 Meedla kojas. Riigigümnaasiumi loomist ja toimimist tutvustavad haridus- ja teadusministeeriumi koolivõrgu osakonna asejuhataja Ruth Opmann, Viljandi gümnaasiumi direktor Ülle Matsin ja Hiiumaa gümnaasiumi direktor Ivo Eesmaa.
* Ümarlaud kl 13.30 Kuressaare päevakeskuses. Osalevad spetsialistid MTÜ-st Elu Dementsusega ja sotsiaaltöötajad Kuressaare linnavalitsusest. Ümarlauale on eriti oodatud dementsete lähedased, kel tuleb nendega igapäevaselt tegeleda. Ümarlaual käsitletavad teemad on: dementsuse olemus ja dementse inimese hooldamise tänapäevased võimalused; eestkoste seadmine; tugigrupi moodustamine. Avatakse ka rändnäitus “Lähme külla”.
* Rohepäev kl 17 Kihelkonna rahvamaja ees ja sees. Rohevahetus ja kirbukas – osta, müü ja vaheta ning jaga naabriga!

KONTSERT
* Kuressaare gümnaasiumi huvikooli Inspira kevadkontsert “Linnulaulud” kl 18 Kuressaare kultuurikeskuses. Esinevad 4–7-aastaste muusikaringid, solistiringid Siller ja Kolm-Kaks-Läks!, ansamblid Viska Viis ja Lähme Lauluga!, Kessu Hollo, mudilaskoorid Ave Sol, Aveke ja Ave Sol-bemoll. Pilet õpilasele ja pensionärile 1 €, teistele 3 €. Piletid müügil KG muusika vaheruumis 102 ja kultuurikeskuse kassas ning tund enne kontserti kohapeal.

KINO
* “Karupoeg Rihhard” kl 18 TeatriKinos.

Neljapäev, 18. mai

KONTSERT
* Algklasside kevadkontsert kl 17 Orissaare kultuurimajas.

ÜRITUS
* Kalmistute teabepäev kl 13 Kaarma pastoraadi peahoones ja Kaarma kalmistul. Palume eelnevalt registreerida keidi.saks@muinas.ee, tel 53 089 199 või rita.peirumaa@muinas.ee, tel 51 45 558. Tasuta.

TEATER
* Tornimäe näiteseltsi etendus “Teie jumal” kl 20 Laimjala rahvamajas. Pilet 3/5 €.

KINO
* “Ilusad unistused” kl 19 TeatriKinos.

NÄITUS
* Ülle Raadiku tekstiilide näituse “Puhastatud maastikud” avamine Saaremaa kunstistuudio galeriis. Näitus jääb avatuks 18. juunini.
* Look Kool 2017 grand prix´ kollektsioon “Kristiine” Saaremaa kaubamajas.

Print Friendly, PDF & Email