Horoskoop

JÄÄR
Kui suudad päeva probleemideta üle elada, siis saad sa hakkama kõigega ja oled võimeline raskeid situatsioone suhteliselt kergesti lahendama.
SÕNN
Püüa jõuda arusaamisele, mida sa tegelikult tahad. Väldi asjatut rabelemist selle nimel, et näidata ennast teistele hea ja konkurentsivõimelisena.
KAKSIKUD
Sul tuleks taltsutada oma emotsioone, säilitada jõudu ning loobuda tülitsemisest ja soovist “korda luua”. Kasuks tulevad askeetlus ja paast.
VÄHK
Tunned tõmmet ilusate asjade ja luksuse poole. Otsid situatsioone, kus saaksid särada ning olla imetletud ja austatud. Oht mõttetult raha raisata!
LÕVI
Täna võib sul tekkida raskusi otsustamisel. Parema meelega pöörduksid kaaslaste poole ja jätaksid kõik, mis seotud vastutamisega, nende kaela.
NEITSI
Sinu loomingulisus aktiviseerub, kuid materiaalsete asjade ja raha suhtes oled täna üsna ükskõikne. Suhted kaaslaste ja perega on positiivsed.
KAALUD
Võimalik, et sinu teele satuvad täna konkurendid. Tõenäoliselt pannakse sind tõsiselt proovile. Saavutad edu eelkõige siis, kui oled enesekindel.
SKORPION
Emotsionaalseks muutumine ei ole nõrkuse tundemärk. Hoia meeles, kui poetad pisara või paar. Ära häbene emotsioone teistega jagada.
AMBUR
Tunned täna tavalisest suuremat vajadust rääkida inimestega isiklikel ja tõsistel teemadel. Otsid kaaslast, kellega saaksid filosofeerida.
KALJUKITS
Oled võimeline ennast tõestama ja oma eesmärki saavutama. Mõjud autoriteetsena. Võimalik, et sulle tehakse täna mõni hea pakkumine.
VEEVALAJA
Tunned täna arvatavasti soovi üksi olla. Väldid kõikvõimalikku suhtlust, mis nõuab sinult aktiivset osavõttu. Püüa aega veeta turvalises õhkkonnas.
KALAD
 Täna on hea päev omaette olla ja elu üle mõtiskleda. Tõenäoliselt oled võimeline huvitavaid ja intelligentseid järeldusi tegema.

 

Print Friendly, PDF & Email