Horoskoop

JÄÄR
Hoiad täna inimestega distantsi. Privaatsuse puudumine võib tekitada psühholoogilisi probleeme ja viha inimeste vastu. Leia võimalus puhkamiseks.
SÕNN
Sind hakkab nüüd huvitama suhete parandamine ja sinu enda roll oma tutvusringkonnas. Tunned soovi kellegagi rääkida ka tõsisematel teemadel.
KAKSIKUD
Tänased planeedimõjud annavad sulle suutmise olla vaba stampidest ja teiste pealesurutud ideedest. Hea päev teadmiste laiendamiseks.
VÄHK
Aktiviseerub empaatiavõime ning soov olla teistele kasulik ja vajalik. Samas vajad ka ise inimlikku lähedust, psühholoogilist tuge ja mõistmist.
LÕVI
Hindad kvaliteeti, kuid sinu nõudmised võivad olla nii kõrged, et ületavad inimlikkuse piirid ning sa jäädki otsima oma kõrgemat ideaali. Ole leplikum.
NEITSI
Tunned end täna veidi ebakindlana ja seetõttu ka ohustatuna. Püüad seda kompenseerida välise jäikuse ja rangusega. Kuid ära muutu võltsiks!
KAALUD
Ihkad muudatusi, uusi kogemusi ja vabadust. Võivad ilmneda sinu varjatud omadused. Oht muutuda liiga tundeliseks, ekstsentriliseks ja häbematuks!
SKORPION
Oled täna üsna sõjakas. Kui keegi peaks sinu suhtes kuidagi lugupidamatu või irooniline olema, siis vastad talle mõnuga veelgi teravamalt.
AMBUR
Sinu tänast päeva iseloomustavad paindumatu tahtejõud, moraalitunnetus ja kaine mõistus. Püüa olla leebem ja mõistvam oma kaaslaste suhtes.
KALJUKITS
Suudad nüüd ennast teostada ja edasi liikuda hoolimata erinevatest takistustest või raskustest. Oled kangekaelsem kui tavaliselt.
VEEVALAJA
Võimalik, et oled täna veidi hajevil ega suuda iseseisvalt otsuseid langetada. Ootad, et teised otsustaksid sinu eest. Püüa end rohkem usaldada.
KALAD
Tänu oma rõõmsameelsusele ja optimismile oled igas seltskonnas oodatud inimene. Võimalik, et tood pingelistesse olukordadesse lahenduse.

 

Print Friendly, PDF & Email