Horoskoop

JÄÄR
Täna võid kokku puutuda oma minevikuprobleemidega või siis annab endast märku mõni tõbi, mille ravimisele sa pole tähelepanu pööranud.
SÕNN
Tunned vajadust eksperimenteerida ja teha oma elus muudatusi. Otsid võimalusi eneseteostuseks. Loominguliselt oled avatum kui tavaliselt.
KAKSIKUD
Oled enesekindlam ja suudad teha otsuseid ka iseseisvalt. Sulle ei lähe korda ei segavad faktorid ega kadedad konkurendid. Väldi alkoholi!
VÄHK
Täna võivad sul tekkida psühholoogilised probleemid, mida põhjustab igapäevane rutiin. Tunnetad aja survet ja soovi kohustustest loobuda.
LÕVI
Täna võid sattuda mõne intriigi keskmesse. Ole valmis katsumusteks ja sõnasõdadeks. Ära vaidlusi väga südamesse võta – kõik läheb mööda…
NEITSI
Soodne päev uuendustele mõtlemiseks. Tunned, et peaksid üht-teist oma elus muutma. Kui teed seda targalt, võib sellest tulevikus tulu tõusta.
KAALUD
Võimalik, et saad täna ootamatu tunnustuse osaliseks. Samuti võivad paraneda sinu rahaasjad. Ettevaatlik peaksid olema ülesöömisega.
SKORPION
Märkad oma kaaslastes täna jooni, mis siiani varju on jäänud. Võid vägagi üllatuda, tajudes, et mõnel sinu tuttaval on sarnased probleemid kui sul endal.
AMBUR
Kipud täna endale lubama veidi rohkem, kui tohiksid. Sinu käitumine võib probleeme tekitada, kuigi sul endal võib ju väga lõbus olla.
KALJUKITS
Täituda võivad su ammused unistused reisimisest ja originaalsetest seiklustest. Täna tunned tõesti pärituult purjedes. Elu on lill!
VEEVALAJA
Täna hakkavad silma eelkõige sinu head omadused. Kui sul avaneb võimalus end mingilgi moel esile tõsta, siis tõenäoliselt jätad sümpaatse mulje.
KALAD
 Täna võid sa ilmutada erakordset kangekaelsust. Sinu järeleandmatus võib nii mõnegi sinu lähedase või tuttava tõsiselt närvi ajada.

 

Print Friendly, PDF & Email