PILTUUDIS: Kokaõpilased olid võidukad

Riia turismi- ja loomemajanduse tehnikaülikoolis sel nädalal peetud rahvusvaheliselt kokandusvõistluselt naasid Kuressaare ametikooli õpilased II ja III kohaga.


Esimest korda toimunud võistlusest “Juust ja rohkem…” võttis osa 30 õpilast Eestist, Lätist, Leedust, Ukrainast, Poolast ja Itaaliast. Kohapeal loositi osalejad kaheliikmelistesse meeskondadesse. Kuressaare ametikooli III kursuse kokaõpilane Erika Eding ja tema meeskonnakaaslane Lätist Konstantis Mihejevs (fotol) saavutasid võistlustel teise koha ning teise kursuse õpilane Hälena Kikerist koos oma läti paarilise Monika Spiridonaga kolmanda koha.

Turismiteenuste juhtõpetaja Ülle Tamsalu sõnul osales Riia võistluste korraldaja-kool märtsis “Kokakunst Kuressaares” võistlustel ja siis kutsuti meie õpilasi ka Riiga võistlema.

“See oli hea võimalus meie õpilastele tulla toime võõras keskkonnas ja panna ennast ka keeleliselt proovile. Ja nagu tulemustest näha, oli see õige otsus,” märkis Ülle Tamsalu, tänades õpilaste juhendajaid Irina Arhipovat ja Halliki Väli.

Print Friendly, PDF & Email