Mudaäri maksis 175 000 eurot (15)

Läinud kuul kirjutas Saarte Hääl, et Kuressaares Ravila tänaval asuvate ravimudahoidlate ja nendega koos endise Saaremaa Valsi sanatooriumi ravikorpuse uueks omanikuks sai Kristi Tinnole kuuluv OÜ Purser, uue nimega Valsimaja OÜ.

Tehingu maksumust ettevõtja siis avalikustada ei soovinud, küll aga ütles ta, et tehingu rahastamiseks läksid käiku nii omavahendid kui ka pangalaen. Saarte Hääle toimetusele teadaolevalt oli mudaäri tehingu hind 175 000 eurot.

Saarte Hääl kirjutas märtsis, et uus omanik kavatseb hoonele taas rohkem elu sisse puhuda. Endise Saaremaa Valsi ravikompleksihoones plaanitakse taasavada vihtlemisvõimalusega saun ja pakkuda ka võimalust kümmelda mineraalveebasseinis.

Samuti on majas mitmeid saale, mida saavad kasutada nt tantsu- ja võimlemisrühmad, ja hulgaliselt vaba äripinda. Hoone netopind on 3915 ruutmeetrit, kogu kinnistu suurus 5200 ruutmeetrit.

AS-i Kuressaare Sanatoorium juhatuse liige Alar Tõru tõdes läinud kuul müügitehingut kommenteerides, et nemad on Saaremaa Valsi ravikorpusele arendaja leidmisega rahul.

Print Friendly, PDF & Email