Täienduskoolitus “Väärikas mootorsõidukijuht”

Maanteeamet korraldab aprillikuus vähemalt 60-aastastele Kuressaare linna ja maakonna aktiivsetele autojuhtidele tasuta täienduskoolituse “Väärikas mootorsõidukijuht”. Koolitust toetavad Kuressaare linnavalitsus, Saaremaa tervisenõukogu ning Saaremaa omavalitsuste liit ja Lääne-Saare vald.

Koolitus algab 24. aprillil kell 9 Kuressaare ametikoolis (Kohtu 22, Kuressaare, sisse saab kohviku Kass uksest, koolitus toimub II korruse konverentsisaalis K-2). Osalema ootame vähemalt 60-aastaseid iganädalaselt autot juhtivaid mootorsõidukijuhte, kellel on B-kategooria juhtimisõigus ja kehtiv tervisetõend. Koolitusgrupi suurus on 25 inimest. Koolitusel osalemiseks kirjutada Solveig Edasile aadressil solveig.edasi@mnt.ee või helistada numbril 53 028 222 hiljemalt 17. aprillil.

Koolitus koosneb teoreetilisest osast ja sõidutundidest. Teoreetiline osa kestab kuus akadeemilist tundi. Aastaid autojuhte koolitanud Kuressaare ametikooli autotehnika juhtõpetaja Margus Kivi annab ülevaate Eesti liiklusolukorrast, räägitakse suurematest muudatustest liiklusseaduses ning igapäevastest autosõitudest ja nendega kaasnevatest võimalikest riskidest.

Print Friendly, PDF & Email