Aia tänava protestiallkirjad jõudsid linnavalitsusse (2)

Eile andsid Aia tänava elanike esindajad Kuressaare linnavalitsusele üle 127 allkirjaga pöördumise, milles väljendatakse muret plaani üle rajada haigla kõrvale erihoolekandeteenust pakkuv asutus.

Pöördumise esitajad kohtusid ka AS-i Hoolekandeteenused esindajate ja linnavalitsuse liikmetega.

Linnapea Madis Kallase hinnangul oli koosolek väga konstruktiivne ja tundus, et kodanikud said oma mured ja küsimused seoses võimaliku erihoolekandeasutuse rajamisega nii linnavalitsusele kui ka AS-ile Hoolekandeteenused esitatud.

SILMAST SILMA: Pöördumise esitajate küsimustele vastasid (vasakult) AS-i Hoolekandeteenused juhatuse liige Maarjo Mändmaa, ettevõtte kinnisvaradirektor Karl Mänd, Sõmera Kodu juhataja Helle Kahm, linnapea Madis Kallas ja linna sotsiaalosakonna juhataja Kairit Lindmäe.
MAANUS MASING

“Kuna linnale ei ole erihooldekodu rajamiseks ehitusloa taotlust esitatud ja kinnistul on kehtiv planeering, siis oli tegu üksnes informatiivse koosolekuga ja mingeid otsuseid polnudki tänasel koosolekul kavas teha,” täpsustas ta.

Kohtumisel lepiti piirkonna elanike esindajatega kokku, et enne, kui linnavalitsus hakkab pöördumisega tegelema, korraldatakse aprillikuu jooksul kohtumisi Sõmera Kodu inimestega ja külastatakse juba rajatud sarnaseid erihoolekandeasutusi teistes Eesti linnades.

“Mõistame kodanike muret ja seetõttu on ülimalt oluline, et osapooled omavahel suhtleksid ja kõigile tekkinud küsimustele vastused saaksid,” ütles linnapea Kallas.

Print Friendly, PDF & Email