Horoskoop

JÄÄR
Täna saavad ka teised aimu sinu ammustest unistustest ja salajastest soovidest. Kuna tähtede seis on üldiselt positiivne, võib keegi sind isegi aidata.
SÕNN
Oled tavalisest otsekohesem. Kui suudaksid säilitada taktitunde, oleks täna hea päev suhete klaarimiseks ja arusaamatuste lahendamiseks.
KAKSIKUD
Oled täna algatusvõimeline ja innukas. Sinu ideed võivad paljudele inimestele inspiratsiooni pakkuda. Hea päev loominguliseks koostööks.
VÄHK
Võimalik, et kuuled oma kaaslastelt ebameeldivaid uudiseid. Ole valmis karmi tõe teada saamiseks, kuid arvesta, et tegelikult tuleb see sulle kasuks.
LÕVI
Võimalik, et koged täna täiesti ootamatult kellegi vastutulelikkust ja siirast abi. Ole valmis seda vääriliselt hindama ja näita välja oma tänulikkust.
NEITSI
Oled täna tavalisest kasuahnem ja mõtled eneselegi ootamatult veidi alatuid mõtteid. Püüa oma himusid taltsutada. Mine parem loodusesse!
KAALUD
Nüüd on hea aeg teha oma elus muudatusi ja uuendusi. Inspiratsiooni peaks jätkuma mitme uue ettevõtmise kavandamiseks. Eelkõige toimib see kunsti vallas.
SKORPION
Edasijõudmine sõltub sellest, kuivõrd sa suudad oma visioone materialiseerida. Püüa oma kogemusi ja teadmisi ka teistele jagada. 
AMBUR
Püüad oma tegevuses rõhuda stabiilsusele. Sa ei nõustu riskima isegi siis, kui võiksid väga palju kasu saada. Esile kerkivad perekondlikud teemad.
KALJUKITS
Oled täna äärmiselt kergeusklik, kaldudes uskuma asju, mida sa ei peaks uskuma. Oht langeda kavalate manipulaatorite ohvriks. Hoidu alkoholist!
VEEVALAJA
Kui sul avaneb täna võimalus oma oskusi demonstreerida, siis kasuta seda kindlasti! Võimalik, et sind märkab keegi, kellest hiljem suur kasu tõuseb.
KALAD
Täna võib sul tekkida probleeme asjade õigesti mõistmisega. Oma komplekside tõttu võid inimestest valesti aru saada ja ilmaasjata vihastada.

 

Print Friendly, PDF & Email