Kalleima ja odavaima korteri hinnavahe on 269 000 eurot

Kuressaare kalleima korteri hinna eest saaks soetada ühtekokku 45 kõige odavamat linna piires müügisolevat korterit.

Kinnisvaraportaalide andmeil asub Kuressaares kõige kallim müügisolev korter 2008. aastal ehitatud GOSPA Residentsis Kaluri teel. Selle kolmetoalise merevaatega 137,6-ruutmeetrise korteri eest küsitakse 275 000 eurot.

Korteris on avatud köögiga elutuba, kaks magamistuba, garderoob, WC-duširuum, WC-vannituba ja saun. Lisaks 61,9 m2 mere- ja jõevaatega rõdu, kuhu pääseb kõigist tubadest. Tegemist on ühtlasi maakonna kõige kallima ostjat ootava korteriga.

Kuressaare odavaim korter asub aga Pikal tänaval. Selle ühetoalise 34-ruutmeetrise korteri eest küsitakse 6000 eurot. Vett ja kanalisatsiooni selles korteris pole, samuti vajab see kapitaalremonti.

Saare maakonna odavaim korter asub Valjala vallas Tõnijal. Tegemist on kolmetoalise 49-ruutmeetri suuruse korteriga. Kõnealuse korteri eest küsitakse müügikuulutuse järgi 3500 eurot.

Korter paikneb kaheksa korteriga korrusmaja teisel korrusel ja koosneb esikust, elutoast, kahest magamistoast, köögist ja WC-st. Kuna korter on seisnud pikalt tühjana, vajab see korralikku remonti.

Print Friendly, PDF & Email