MIS JUHTUS

Peretülid sotsiaalmajas ja kodudes

13. märtsi öösel kutsuti politsei Kuressaare linna sotsiaalmajja, kus mees oli oma elukaaslase vastu agressiivne. Politsei toimetas 61-aastase mehe arestikambrisse kainenema.

17. märtsi õhtul kutsuti politsei taas sotsiaalmajja. Peretüli käigus oli 25-aastane mees lõhkunud kahte ust ja purustanud aknaklaasi. Juhtumi osas on alustatud väärteomenetlust.

Samal õhtul toimus peretüli Muhu vallas asuvas talus, kus mees oli naist ähvardanud. Politsei saabudes olid tüli osapooled eraldi tubades ja rahunenud, seega ei olnud politseil ka alust kedagi kaasa viia.
18. märtsi varahommikul kutsuti politsei Kuressaare korterisse, kus viibis purjus ja agressiivne naine. Patrull toimetas 21-aastase naise arestikambrisse kainenema.

19. märtsi õhtul paluti politsei appi Kuressaares, kus endine abikaasa muukis naise korteri ust lahti ja naine oli hirmul. Politsei toimetas 40-aastase mehe minema ja ta rahunes maha.

19. märtsi hommikul anti politseile teada, et Kuressaares on ühel sõiduautol neli rehvi läbi torgatud.

Varastasid vana ja noor

Nädalaga pandi toime kolm vargust. Kaks varguskatset leidsid Kuressaare politseijaoskonna patrulltalituse juhi Matis Siku sõnul aset laupäeva päeval Kuressaare Maximas. Varastada üritasid 62-aastane mees ja 77-aastane naine. Kihelkonna mnt Rimist üritas 19-aastane noormees alkoholi varastada, kuid kaupluse töötaja jooksis talle järele ja pidas kinni.

Nädalaga sai kirja ka kolm liiklusõnnetust. Neljapäeval tagurdas keegi vanem blond naine Kastani 20 hoone juures teisele autole otsa ja sõitis seejärel minema. Politsei palub ühendust võtta numbril 112 või 45 49 737.

Reede päeval riivas 58-aastase purjus ja juhiloata mehe juhitud sõiduauto Aste alevikus parkivat sõidukit. Sõiduauto juhil tuvastati alkoholijoove ja tal puudus ka juhtimisõigus. Reede õhtul pidas patrull samas seisundis 26-aastase juhi kinni Muhus Liival.

Laupäeva õhtul juhtis 27-aastane mees Lääne-Saare vallas traktorina arvel olevat ATV-d ja vedas sellega haakes omavalmistatud üheteljelist käru. Juht kaldus sõidukiga kraavi ja sai vigastada.

Eelmisel nädalal sai politsei Saaremaal 42 väljakutset.

Print Friendly, PDF & Email