Horoskoop

JÄÄR
Väldi jäika suhtumist endasse ja kaaslastesse. Püüa hoiduda tülidest. Agressiivsust ilmutades võid ise kannatada saada. 
SÕNN
Sul on väga palju ideid ja tahad neid kõiki korraga rakendada. Oled temperamentne ja energiline, kuid püüa asju ajada ikka ükshaaval ja arukalt.
KAKSIKUD
Liigud täna oma eesmärkide poole imekspandava kindlameelsusega. Ehmatad oma teelt nii mõnegi oponendi, mis tuleb sulle ainult kasuks.
VÄHK
Nüüd on hea aeg vanade asjade lahendamiseks ja oma elu korrastamiseks. Väldi liigset emotsionaalsust ja liialdamisi. Usalda oma sisetunnet.
LÕVI
Oled tavalisest avameelsem ja sirgjoonelisem. Võimalik, et ehmatad oma otsekohesusega mõne inimese päris ära. Hea aeg ennast maksma panna.
NEITSI
Tänane päev pole soodne millegi organiseerimiseks. Kaldud hõljuma oma mõtetes ja unistustes. Suurenenud on empaatiavõime ja südamlikkus.
KAALUD
Kui ootad täna huvitavat päeva, siis peaksid arvestama, et sul endal on selles samuti tähtis roll mängida. Tee ise oma elu huvitavaks.
SKORPION
Oled nüüd sotsiaalselt aktiivne. Soodne aeg uut töökohta otsida, uusi ettevõtmisi alustada ja oma prestiiži tõsta. Ole nobe ja ära lase oma õnnehetke mööda!
AMBUR
Probleemid distsipliiniga. Võimalikud hilinemised ja möödarääkimised. Väldi vastutusrikaste ülesannete võtmist ja pühendu parem mõnele hobile.
KALJUKITS
Püüa oma igapäevamured unustada ja karussellilt maha astuda. Kui võtad hingetõmbeaega, leiad lahenduse mitmele probleemile.
VEEVALAJA
Võid täna mõjuda kaaslastele pealetükkivalt ja tüütavalt. Püüa oma energiat rakendada, kavandades mõnd põnevat seiklust või sporti tehes.
KALAD
Kaldud täna asju unustama. Kergekäeliselt antud lubadused võivad hiljem palju tüli teha. Tegele täna asjadega, mis sinult erilist pingutust ei nõua.

 

Print Friendly, PDF & Email