Horoskoop

JÄÄR
Ettevaatust elektriseadmetega! Kõikvõimalik tehnika võib sind täna alt vedada. Hea päev loomingulisteks ettevõtmisteks ja puhkamiseks.
SÕNN
Oled täna tavalisest jõulisem ja aktiivsem. Füüsilises mõttes tunned lausa vajadust ennast kuidagi rakendada. Hea aeg trenni tegemiseks.
KAKSIKUD
Oled plahvatusohtlikus meeleolus, võid oma emotsionaalsusega kaaslased ära ehmatada, nii et ole valmis ka ise teiste emotsioone taluma.
VÄHK
Täna on sul raske oma ülevoolavaid emotsioone vaos hoida. Reageerid peaaegu kõigele nii, nagu see puudutaks sind väga isiklikult.
LÕVI
Oled valmis kulutama palju raha ja energiat oma välimuse ja riiete peale. Otsid ilu ja mugavust, end püüa siiski hoiduda lauspillamisest.
NEITSI
Tõenäoliselt tuleb sul täna tegemist jutukate ja pealetükkivate inimestega, kelle eest sa parema meelega põgeneksid. Hea päev enesearendamiseks.
KAALUD
Suudad olla rahulik ja hinnata olukorda õigesti. Hea päev võtta kohustusi, mis sind ka tulevikus mõjutavad. Soodne päev finantstehinguteks.
SKORPION
Sind köidavad täna tugevad elamused, mis on pisut ekstreemset laadi. Otsid seiklusi ning võid nii hoogu sattuda, et unustad nii mõnegi lubaduse.
AMBUR
Tänase päeva märksõna on ahvatlus. Kipud raha raiskama asjadele, mida sa tegelikult ei vaja. Püüa pigem keskenduda enda vaimsele arendamisele.
KALJUKITS
Oled nüüd vaiksem ja tagasihoidlikum kui tavaliselt, kuid tööl saavutad täna palju paremaid tulemusi ning need ei jää ka teistele märkamata.
VEEVALAJA
Täna suudad igapäevased rutiinsed tegemised huvitavaks ja köitvaks muuta. Hea päev lastega tegelemiseks või avalikuks esinemiseks.
KALAD
Sinu mõtted liiguvad täna eriti kiiresti. Kuid konkreetsetele asjadele keskendumine on sinu jaoks täna raske. Samas oled ülimalt rahul, kui saad osaleda lõbusas seltskonnaelus.

 

Print Friendly, PDF & Email