Horoskoop

JÄÄR
Kui soovid edu saavutada, peaksid end kokku võtma ja mõningaid jõupingutusi tegema. Keegi teine sinu eest rabelema ju ei hakka!
SÕNN
Võimalik, et satud täna olukorda, kus sind peetakse autoriteediks isegi siis, kui sa seda ise ei soovi. Püüa olla eeskujuks eelkõige oma elustiiliga.
KAKSIKUD
Võid olla närvis mõne ülemuse tõttu, kes on sinu vastu äkki kahtlaselt lahkeks muutunud. Kahtlustad, et tal on mingid tagamõtted. 
VÄHK
Võid täna kokku puutuda ettearvamatute ja agressiivsete inimestega. See mõjutab sind psüühiliselt niivõrd, et muutud ka ise nende sarnaseks.
LÕVI
 Tõenäoliselt suudad olla tähelepanelik ja säilitada kaine mõistuse ka pingelises olukorras. Sinu rahulikkus võib aga mõnda provokaatorit ärritada.
NEITSI
Oled nüüd äriasjades edukas. Rahalised tehingud sujuvad paremini kui siiani. Sinu materiaalne olukord paraneb. Väldi suuri riske.
KAALUD
Elu- ja töökoha vahetamine ei ole praegu soovitav. Muuta tuleks aga oma eluvaateid. Ole salliv ka nende suhtes, kelle arvamus sinu omast erineb.
SKORPION
Täna tõmbavad sind eelkõige inimeste tundma õppimisega seotud teemad. Püüad analüüsida oma kaaslaste käitumist ja tundeid.
AMBUR
Püüa vältida probleemide kunstlikult keerulisemaks tegemist ja iga pisiasja ületähtsustamist. Veeda aega koos sõprade või perekonnaga.
KALJUKITS
Võid täna saada oma romantilistele tunnetele positiivse vastukaja. Suureneb tõenäosus, et ka sinu majanduslik olukord hakkab paranema.
VEEVALAJA
Kui oled hiljuti üle elanud psüühilise stressi perioodi või see kestab sul parajasti, aitavad tänased planeediseisud kaasa sinu sisemisele tervenemisele.
KALAD
Kaldud täna nostalgiasse ja liigsesse emotsionaalsusse. Kipud iga tühja asja pärast solvuma. Ole täna koos heade sõprade või oma lähedastega.

 

Print Friendly, PDF & Email