Horoskoop

JÄÄR
Oled täna kannatamatu ja püüad kõikide igavate kohustustega võimalikult kiiresti ühele poole saada. Hea aeg muudatuste tegemiseks oma elus.
SÕNN
Oled täna rõõmsameelne ja optimistlik, tänu millele suudad pingelistest olukordadest edukalt välja tulla ja innustada ka oma kaaslasi. 
KAKSIKUD
Ole täna tähelepanelik selle suhtes, kuidas sa end väljendad. Sinu liigne suupruukimine võib sulle töö juures suuri sekeldusi tuua.
VÄHK
Sul on emotsionaalne side lähedaste ja sõpradega. Suhtud mõndagi neist liigagi romantiliselt ja idealiseerivalt. Püüa vältida liigset klammerdumist.
LÕVI
Tajud, kuidas sinu ajast ja arust ettekujutused on kaotanud tõele vastavuse. Hindad asju ümber ja hakkad maailma uue pilguga nägema.
NEITSI
Tänased planeediseisud on seotud psüühilise ja vaimse kogemuse omandamisega. Soovid loobuda halbadest harjumustest ja ennast arendada.
KAALUD
Sinu ideede ja arvamustega arvestatakse täna rohkem kui tavaliselt. Soodne aeg intellektuaalset laadi suhtluseks ja tarkuse kogumiseks.
SKORPION
Sind köidab nüüd igasugune müstika. Ootad ka oma kaaslastelt sarnaseid huvisid, muidu hakkab sul nendega lihtsalt igav. Väldi siiski “sildade põletamist”.
AMBUR
Hoidu liigsest lobisemisest ja püüa rohkem kuulata, mis teistel sulle öelda on. Tegutse rahulikult ja läbimõeldult, nii saavutad kiiresti edu.
KALJUKITS
Tänasel päeval võivad esile kerkida sinu varjatud halvad omadused. Kui sa ei suuda end kontrollida, võid kaotada palju tähtsaid kontakte ja suhteid.
VEEVALAJA
Väldi kõikvõimalikke kahtlaseid suhteid ja hämaraid tehinguid. Ebasoodne aeg finantstehinguteks, võid petturite ohvriks langeda.
KALAD
Tunned end täna suurepäraselt olukordades, kus saad jääda pigem tahaplaanile. Sind huvitab nüüd filosoofia ja püüad leida mõttekaaslasi.

 

Print Friendly, PDF & Email