Horoskoop

JÄÄR
Oled innukas ja energiline ning võitled kõige eest, mida tähtsaks pead. Oled oma võidus kindel ja saavutad edu pea kõigis ettevõtmistes.
SÕNN
Võimalik, et sinuga otsitakse täna rohkem kontakti kui tavaliselt. Muutud inimestele ligitõmbavaks just tänu oma lihtsusele ja optimismile.
KAKSIKUD
Tänase päeva meeleolud on kerged ja rõõmsad. Tööasjad laabuvad kergemini, kui oleksid arvanud ning suudad taas elust rõõmu tunda.
VÄHK
Ole valmis ootamatu kaaslase saabumiseks ja veendu, et sinu pesa on tema vastuvõtmiseks sobiv. Tänane üllatusvisiit ei saaks olla rohkem üllatav.
LÕVI
Kipud täna olema omakasupüüdlik ning mõtlema tavalisest rohkem rahast ja materiaalsest kasust. Hea aeg teha praktilist mõtlemist nõudvaid töid.
NEITSI
Oled täna väga terase mõtlemisega ja suudad asjade vahel hämmastavaid seoseid näha. Võid sattuda kriminaalsesse segadusse, kus sul on tähtis roll.
KAALUD
Oled nüüd tavalisest seltskondlikum ja tajud väga peenelt kaaslaste meeleolusid. Seetõttu soovitakse just sulle südant puistata ja rääkida oma muredest.
SKORPION
Hakkad nüüd oma elus hindama neid suhteid, mis seotud truu sõpruse või armastusega. Vajad tavalisest rohkem stabiilsust. Väldi rahvarohkeid kohti.
AMBUR
Kipud täna minevikus liigselt kinni olema ja see segab sul tajumast hetkeseisu. Päev pole sobilik ametlikeks jutuajamisteks ega finantstehinguteks.
KALJUKITS
Tänane päev võib sinu mõtetesse ja tunnetesse uut selgust tuua. Avastad, et see, mis siiani tundus käsitamatu, on nüüd täiesti mõistetav.
VEEVALAJA
Võimalik, et kirg võtab sinu üle niivõrd võimust, et unustad igasugused kombed ja tavanormid. See võib sinu jaoks olla vabastav kogemus.
KALAD
Täna suureneb sinu vajadus läheduse ja armastuse järele. Kui pead siiskiüksi olema, kipud kurvameelseks ja liigemotsionaalseks muutuma.

 

Print Friendly, PDF & Email