Horoskoop

JÄÄR
Huvitud täna müstikast, ajaloost, kummalis­test salapärastest kultuuridest. Tun­netad, et müstikas peitub sinu jaoks võti, mis tuleb üles leida.
SÕNN
Avastad täna oma üllatuseks, et su kaaslased mõistavad sind paremini, kui oleksid arvanud. Võid nii mõnegi segaseks jäänud suhte ära klaarida.
KAKSIKUD
Võimalik, et oled sunnitud võtma rahaga seotud riske. Ära usalda võõraid liiga kergekäeliselt, püüa võimalikult iseseisvalt hakkama saada.
VÄHK
Oled vastuvõtlik ja võimendunud intuitsiooniga, kuid emotsionaalselt ebastabiilne. Püüa leida tasakaal kas filosoofiast või mõnest kaunist kunstist.
LÕVI
Oled täna kõigutamatult kahe jalaga maa peal. Sulle ei lähe tõenäoliselt sugugi korda, kui keegi sind kõigutada või üle trumbata püüab. Rahaasjad laabuvad.
NEITSI
Kui oled juba mõnda aega kellegi vastu salajast sümpaatiat tundnud, siis nüüd on õige aeg selles osas midagi ette võtta. Luba tal oma tundeid aimata.
KAALUD
Kipud täna vastutusest kõrvale hiilima. Püüad leida võimalust, kuidas saaks oma kohustused teiste kaela sokutada, kuid hiljem võib see sulle probleeme tuua.
SKORPION
Kui sul avaneb täna võimalus midagi vahvat ja lõbusat ette võtta, siis kasuta juhust! See tuleb kasuks sinu emotsionaalsele tervisele.
AMBUR
Võid tunda füüsilist pinget ja saada raskeid tööülesandeid. Võimalikud on ametialased probleemid või siis hakkab sul hammas valutama.
KALJUKITS
Oled täna energilisem kui tavaliselt. Püüad teha mitut asja korraga ning samal ajal oskad luua meeldiva ja loomingulise õhkkonna.
VEEVALAJA
Oled täna ettearvamatu ja optimistlik. Püüad ka tõsiseid asju naljaks keerata, mis võib tekitada teistega suhtlemisel väikseid arusaamatusi.
KALAD
Kipud täna üsna tuulepäine ja hooletu olema. Võid tahtmatult oma kaaslasi alt vedada ja sellega suurt segadust tekitada.  

 

Print Friendly, PDF & Email