Horoskoop

JÄÄR
Kaldud täna olema liiga kaalutlev ja ebalev. Püüad kõigile meeldida ja seetõttu on sul raske otsuseid langetada. Püüa vähemalt enda vastu aus olla.
SÕNN
Mõjud täna mõistatusliku ja salapärasena. Mõistad paremini kui tavaliselt esoteerilisi teemasid. Võimalik, et saad mõne huvitava elamuse.
KAKSIKUD
Peaksid olema konkreetsem. Väldi mõistukõnet ja sümboolseid vihjeid, sinust võidakse valesti aru saada ja see ei tule sulle kasuks.
VÄHK
Suudad täna end tavalisest paremini kontrollida ja oma käitumist korrigeerida. Samas väldi olukordi, kus hakkad end sisemiselt alla suruma.
LÕVI
Oled täna vastuvõtlikum kui tavaliselt. Kuid ära lase ennast mõjutada isikutel, kes pole piisavalt pädevad. Usalda rohkem oma intuitsiooni.
NEITSI
Kaldud olema ekstravagantne ja pillav. Väldi liialdusi ja äärmustesse kaldumist, mis võib sulle hiljem kätte maksta. Hea päev ametisõitudeks.
KAALUD
Võid saavutada suurt edu, kui täidad kohusetundlikult oma ülesandeid ja lubadusi. Ära jäta siiski tahaplaanile ka inimlikke vajadusi.
SKORPION
Kui oled tänaseks teinud konkreetse päevaplaani, ole valmis ootamatusteks ja veidrateks vahejuhtumiteks. Parem veeda see päev looduses.
AMBUR
Kui sul siiani on õnnestunud olukorra peremees olla, siis nüüd kipuvad kõik otsad käest libisema. Kui säilitad rahu, tuled olukorrast tervelt välja.
KALJUKITS
 Hea päev valmistada end ette kõikvõimalikeks proovilepanekuteks. Võid saada väärtusliku ja tõeliselt inspireeriva kogemuse.
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud annavad sulle jõudu välja tulla ka keerulistest olukordadest. Suudad teha oma isikliku arengu jaoks kasulikke otsuseid.
KALAD
Oled praegu inimeste vastu jahe ja parema meelega väldiksid igasugust suhtlust. Suurenenud on vajadus privaatsuse järele. Hea aeg kodus toimetamiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email