Horoskoop

JÄÄR
Soodne aeg alustada dieedi või ravikuuriga või hoopis loobuda mõnest halvast harjumusest, näiteks suitsetamisest. Võta aega enese jaoks!
SÕNN
Täna on päev, mil võiksid aja maha võtta. Väike puhkus annab jõudu, et edaspidi efektiivsemalt tegutseda. Väldi uusi algatusi ja ettevõtmisi.
KAKSIKUD
Ekstreemsete meeleoludega päev. Sinu originaalsed ideed voolavad tohutu kiirusega ning võimalik, et nii mõnegi neist realiseerid juba täna.
VÄHK
Tänane päev ootab sinult tõsiseid otsuseid. Võimalik, et oled sunnitud tegema tüütut paberitööd. Sul võib tekkida hirm näida rumalana.
LÕVI
Nüüd kerkivad taas esile rahaprobleemid. Võimalik, et mõni inimene ei pea kinni kokkulepetest. Võivad tekkida segadused paberimajanduses.
NEITSI
Soodne päev omaette nokitsemiseks. Kuid koostöö teistega on veidi raskendatud. Sinu pedantsus võib teised inimesed lausa välja vihastada.
KAALUD
Võimalik, et sulle teeb täna ootamatult teene isik, kellest sa seda iial ei ootaks. Jälgi ennast ning väldi ebasiirast käitumist. Ole see, kes sa oled.
SKORPION
Võid nüüd kokku puutuda isikutega, kes stimuleerivad sinu arenguvõimalusi. Avanevad ootamatud võimalused ja kujunevad uued innustavad suhted.
AMBUR
Sinu minevikuprobleemid kipuvad täna taas esile kerkima. Parema meelega jääksid tahaplaanile, et mitte näidata teistele oma nõrkusi.
KALJUKITS
 Täna valitsevad revolutsioonilised meeleolud. Oled enesekindel ega häbene seetõttu ka selliseid arvamusi välja öelda, mis üldistest arusaamadest erinevad.
VEEVALAJA
Võimalik, et satud täna olukorda, kus pead valima, kas olla teistest erinev või sõnakuulelik väike mutrike. Talita oma sisemise soovi järgi.
KALAD
Suurepärane päev esivanemate külastamiseks ja perekondlikeks koosviibimisteks. Ära alahinda oma sugulasi, nad võivad sinu elus veel tähtsat rolli mängida.

 

Print Friendly, PDF & Email