Horoskoop

JÄÄR
Ole täna valmis selleks, et pead riskeerima. Usalda konkreetseid teadmisi ja väldi otsuste tegemist emotsioonidest lähtudes.
SÕNN
Täna on konfliktid kerged tekkima. Mõni tühine asi võib sind täiesti endast välja viia, kuid püüa asja võtta arukusega ja väldi agressiivsust.
KAKSIKUD
Tänane päev võib tuua kokkupuuteid inimestega, kes ei ole eriti ausad, kuid sa näed neid siiski läbi. Ole valmis tööalasteks muudatusteks.
VÄHK
Võimalik, et satud täna olukorda, kus oled sunnitud oma seisukohad ümber hindama või oma arvamust muutma. Püüa ka teistega arvestada.
LÕVI
Ürita jääda võimalikult tagasihoidlikuks, kuid samas hoia silmad-kõrvad kõige ümbritseva suhtes lahti. Ole valmis uuendusteks ja ootamatusteks.
NEITSI
Tunned tõmmet kõige maalähedase ja naturaalse poole. Loomingulist inspiratsiooni pakub sulle loodus. Hea aeg kodusteks koristustöödeks. 
KAALUD
Tunnetad täna, et sinus tõstab pead võitlusvaim. Kui keegi natukenegi riivab sinu seisukohti, siis hakkad kohe agaralt nende õigsust tõestama.
SKORPION
Edukas päev kõikideks ettevõtmisteks argielus ja karjääris. Ülemused suhtuvad sinu ettepanekutesse soosivalt, võid koguni pälvida preemia. 
AMBUR
 Võimalik, et tunned täna tugevat soovi väljuda piirangute rõngast ning olla igas mõttes väga iseseisev ja vaba. See võib tekitada probleeme ülemustega.
KALJUKITS
 Võiksid täna teha midagi loomingulist või romantilist. Sinu meeleolud on selleks igati soodsad. Samuti on nüüd hea aeg suhete parandamiseks.
VEEVALAJA
Püüad täna maailma parandada, olles idealistlikum kui tavaliselt. Teed muudatusi, mis mõjutavad nii sind ennast kui ka sinu sõpru.
KALAD
Tänane päev võib su teele tuua inimesi, kes näevad välja karmid ja isegi veidi hirmuäratavad. Kuid ära lase end siiski välistest asjadest häirida.

 

Print Friendly, PDF & Email