Horoskoop

JÄÄR
Sul on kindlad seisukohad, kuid küsi endalt, kas need on tõesti sinu enda omad, sest lased end tihti oma vanematel ja lähedastel mõjutada.
SÕNN
Võid täna ootamatult saada selliste inimeste soosingu osaliseks, kellest sa seda iial ei oleks oodata osanud. Sinu populaarsus kasvab hetkega.
KAKSIKUD
Täna võib olmetehnika sind alt vedada. Sinna alla kuuluvad eelkõige arvutid ja sõiduautod. Ole valmis kasutama mõnd varuvarianti. Oht hilineda!
VÄHK
Näed täna hea välja ja seda märkavad ka vastassoo esindajad.  Soodne päev armusuhete loomiseks ja suhtlemiseks lastega. Tugev loominguline energia.
LÕVI
Täna tuleb sul palju tegemist ideoloogia, religiooni, võõrkultuuride ja -keeltega. Võivad tekkida suhted välismaalastega. Hea päev reisimiseks.
NEITSI
Sinu mõtted on täna äärmiselt praktilised, kerkivad üles mitmed majanduslikud probleemid ja ilmneb vajadus teha praktilisi sisseoste. 
KAALUD
Majanduslikud probleemid piiravad sind. See võib tekitada ängi ja rahulolematust. Lase ajal mööduda, peagi hakkavad asjad edenema.
SKORPION
Tänane päev toob sulle palju suhtlemist. Tähtsal kohal on sõbrad ja nende vajadused. Oled abivalmis ja rõõmsameelne, hea aeg pidutsemiseks.
AMBUR
Tõenäoliselt on sul nüüd rahaasjades hea õnn ja võid võita või lihtsalt kingituseks saada suurema summa raha. Püüa siiski mitte laisaks muutuda!
KALJUKITS
Sind köidavad täna inimesed, kes armastavad eksperimenteerida ning teha ootamatuid ja lõbusaid asju. Samas jääd ise tagasihoidlikuks.
VEEVALAJA
Väga võimalik, et sul tuleb täna arendada koostööd inimestega, kes püüavad iga hinna eest sulle oma ideid peale suruda. Püüa kavalusega kõrvale põigelda.
KALAD
Tunned väsimust ja oma ebaefektiivsust töötegemisel. Võib juhtuda, et saad teada mõne võõra saladuse. Mõistad oma alateadlikke soove.

 

Print Friendly, PDF & Email