Horoskoop

JÄÄR
Uus info jõuab sinuni väga kiiresti ning seetõttu võid otsuste tegemisel pisut segadusse sattuda. Püüa täna vältida tähtsate otsuste tegemist.
SÕNN
Võid täna olla veidi lihtsameelne ja kergeusklik. Peaksid aga meeles pidama, et kõik inimesed ei pruugi olla sama heatahtlikud ja ausad.
KAKSIKUD
Täna on meeldivate mõjudega päev. Oled kannatlik ja suudad leida ka halvas asjas mõne hea külje. Paranevad suhted perekonnaga.
VÄHK
Sind tõmbab täna kõik müstiline ja salapärane. Püüad teistele muljet avaldada oma eriliste kogemustega, mis sul selles valdkonnas on olnud.
LÕVI
Sul on täna tavalisest keerulisem seltskonda sulanduda, võimalik, et tunned ennast kohmetu ja saamatuna. Hoidu siiski alaväärsuskompleksist!
NEITSI
Tunnetad nüüd, et vajad rohkem hingamisruumi ja privaatsust. Pisiasjadki ajavad sind tavalisest rohkem närvi. Võta rahulikumalt.
KAALUD
Suurepärane päev avalikuks esinemiseks. Oskad jätta endast hea ja usaldusväärse mulje. Head suhted lastega, suudad nendega ühise keele leida.
SKORPION
Pöörad täna suuremat tähelepanu asjade, olukordade ja inimeste välisele ilule. Kuid võiksid siiski meeles pidada ka sisemise ilu tähtsust.
AMBUR
Võimalik, et saad täna tavalisest rohkem tähelepanu ja sealhulgas ka tunnustust. Sinu enesehinnang tõuseb, kuid väldi kõrgiks muutumist.
KALJUKITS
Täna valitseb traumade oht, mistõttu püüa vältida liigset tormakust ja rabedust. Isegi kui hakkad kuhugi hilinema, säilita rahu!
VEEVALAJA
 Sinu jaoks omandab nüüd erilise tähtsuse romantiline ja hubane õhkkond. Tunned end õnneliku ja ootusärevana. Elu on lill! 
KALAD
Täna on kergete ja meeldivate mõjudega päev. Ühtviisi hästi sujuvad nii töötegemine kui ka sõpradega lõbusalt ajaveetmine või külaliste vastuvõtmine.

 

Print Friendly, PDF & Email