Horoskoop

JÄÄR
Otsid täna moodusi, kuidas oma elu huvitavaks teha. Sinu ekstreemsuse vajadus võib viia olukorda, millest on raske väljapääsu leida.
SÕNN
Sinu veenmisvõime jätab teistele sügava mulje. Sobiv aeg puhkamiseks ja tegelemiseks asjadega, mis seotud kultuuri ja kunstiga.
KAKSIKUD
Võimalik, et täna ei lähe kõik nii, nagu plaanitud. Sõbrad võivad alt vedada ja rahaline seis halveneda. Väldi rahvarohkeid kohti, viibi looduses.
VÄHK
Kipud täna ületähtsustama oma soovi olla teiste jaoks meelepärane ja vastuvõetav. Võimalik, et isegi sinu õiglustunne nõrgeneb selle arvelt.
LÕVI
Päev täis ilu ja rõõmu. Oled väga harmooniliselt meelestatud ja suudad kergesti andestada. Hea aeg kodukaunistamiseks ja loovaks tegevuseks.
NEITSI
Nüüd oleks soovitav end kokku võtta ja pöörata rohkem tähelepanu oma sisemistele vajadustele ja huvidele. Ära end tööga üle kurna!
KAALUD
Täna tuleks üksteise vastu hellem ja heldem olla. Tekkinud konflikt nõuab sinult liialt palju energiat. Proovi asju rahulikumalt võtta.
SKORPION
Täna oleks sul soovitatav rohkem omaette olla ja iseendaga tegeleda. Väldi isikuid, kes püüavad sind iga hinna eest mõjutada, jää endale kindlaks.
AMBUR
Enesedistsipliin pole täna just sinu kõige tugevam külg. Kipud kiusatustele ja ahvatlustele liiga kergesti järele andma. Väldi alkoholi!
KALJUKITS
Soodne päev uute tutvuste loomiseks ja minevikuprobleemide unustamiseks. Suhtu loovalt huvitavatesse ideedesse, mida sulle tutvustatakse.
VEEVALAJA
Täna võib välja ilmuda vanu tuttavaid sinu minevikust. Kohtad ehk mõnd lapsepõlvesõpra või ka kunagist vaenlast. See võib sinu mõtteis segadust tekitada.
KALAD
Otsuste tegemisel peaksid täna kindlasti toetuma teadmistele ja faktidele. Ära lase end oma emotsioonidest eksitada ega segadusse ajada.

 

Print Friendly, PDF & Email