Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et armud täna kellessegi esimesest silmapilgust, kuid kiretuhina möödudes pettud. Ära võta seda lugu liiga tõsiselt, ikka juhtub…
SÕNN
Võimalik, et sulle püütakse kaela määrida kohustusi, mis tegelikult pole sinu mure. Ära lase end ära kasutada, tee vaid seda, mis sind huvitab.
KAKSIKUD
Tänane päev toob tõenäoliselt ootamatuid sündmusi. Ole valmis spontaanseks tegutsemiseks. Oma pädevuse pärast ära eriti muretse.
VÄHK
Kui oled siiani eiranud oma terviseprobleeme, siis nüüd tuletavad need ennast taas meelde. Hea päev ravikuuri või dieediga alustamiseks.
LÕVI
Tänased planeediseisud muudavad sind leebemaks ja leplikumaks. Otsid pigem harmoonilisi suhteid kui intriige. Tõenäoliselt läheb kõik rahulikult.
NEITSI
Võimalik, et töö­ülesanded nõuavad sinult täna hiiglaslikke jõupingutusi ja tunned end seetõttu rusutuna. Seetõttu ära unusta puhkepause võtmast.
KAALUD
Tunned täna suurt soovi kogeda midagi erilist. Ametiasjades oled valmis riskima palju rohkem kui tavaliselt. Ettevaatust liikluses!
SKORPION
Tõenäoliselt pöörad täna tavalisest suuremat tähelepanu oma välimusele. Hea päev külastada ilusalongi ja osta uusi rõivaid. Harmoonilised suhted.
AMBUR
Sinu lobisemishimu võib täna ootamatuid sekeldusi tuua. Peaksid meeles pidama, et igaühele pole mõtet südant puistata ega lobisema jääda.
KALJUKITS
Oled nüüd üsna reserveeritud ja mitte eriti suhtlemisaldis. Kohmetud kergesti ja tunned piinlikkust asjade pärast, mis otseselt sind ei puudutagi.
VEEVALAJA
Sul on täna hea päev, sest oled energilisem kui tavaliselt ja suudad korda ajada nii mõnegi pingelise juhtumi. Sobiv aeg suhete parandamiseks.
KALAD
Sulle on tähtis, et teised sind tähele panevad. Sul on palju uusi ideid, mida soovid kaaslastele tutvustada. Väldi asjatut raharaiskamist!

 

Print Friendly, PDF & Email