Horoskoop

JÄÄR
Ilmutad täna kainet ja loogilist mõtlemist ning saad vajadusel hakkama ka eneseületusega. Täna sujub tegevus, kus on vaja ratsionaalset mõtlemist.
SÕNN
Ilmutad täna kainet ja loogilist mõtlemist ning saad vajadusel hakkama ka eneseületusega. Täna sujub tegevus, kus on vaja ratsionaalset mõtlemist.
KAKSIKUD
Kaldud täna lubadusi andma, mille täitmiseks pead hiljem palju vaeva nägema ja energiat kulutama. Ole lubaduste jagamisega tagasihoidlik.
VÄHK
Täna on hea päev praktiliste asjade tegemiseks. Suudad kiiresti reageerida ka ootamatutes olukordades ja saad pingutamata aru, mis on õige.
LÕVI
Täna vabaned sa vanadest probleemidest ja hirmudest ning julged otsa vaadata lahendamist vajavatele asjadele. Kõik laabub plaanipäraselt.
NEITSI
Täna kerkivad esiplaanile seksuaalsus ja romantika. Võimalik, et armud kellessegi või siis armutakse sinusse. Hea aeg loominguliseks eneseteostuseks.
KAALUD
Varjad täna hoolega oma saladusi ja vaateid. Sa ei taha oma mõtteid avaldada mitte kellelegi, ehkki nii mõnigi inimene püüab neid sinult välja pinnida.
SKORPION
Võid täna kokku puutuda tujukate ja vaidlushimuliste inimestega. Suhtu neisse huumoriga ja ära end vaidlemisega küll vaevama hakka.
AMBUR
Tänane päev võib kujuneda pingeliseks. Asjad ei taha sugugi plaanipäraselt minna ja suhtlemine inimestega võib kiskuda lausa tüliks kätte.
KALJUKITS
Võimalik, et sind hinnatakse vaid väliste asjade põhjal ja sinu tegelikud anded jäävad märkamata. Ära lase teistel end ära kasutada.
VEEVALAJA
Puutud tõenäoliselt kokku isikutega, kellega sul minevikus midagi lahendamata jäi. Võta vastu, mis elu sulle toob, ja leiadki lahenduse.
KALAD
Pöörad täna tavalisest rohkem tähelepanu ilule ja sellele, kuidas sa ise parasjagu välja näed. Suureneb soov teistele sügavat muljet avaldada.

 

Print Friendly, PDF & Email