Horoskoop

JÄÄR
Sinu mõtisklustele avaldavad mõju emotsioonid. Oskad mõelda loogiliselt ja leida asjade vahel seoseid. Hea päev ka teiste suunamiseks.
SÕNN
Kipud täna tegema kaugeleulatuvaid oletusi, mis tegelikult ei pruugi sugugi tõele vastata. Püüa tegelda eelkõige iseenda probleemidega.
KAKSIKUD
Reageerid tundlikult igasugusele ebaõiglusele. Oma kohustustesse suhtud äärmise hoolikusega. Nii varitseb oht kiiresti läbi põleda.
VÄHK
Tänased energiad sunnivad sind tahes-tahtmata ennast proovile panema ja teistega võimu pärast võitlema. Kuid ära siiski üle pinguta.
LÕVI
Käitud täna mõistlikumalt ja rahulikumalt kui tavaliselt. Oled stabiilne, kuid veidi laisk. Püüa siiski oma tänaste kohustustega ikka täna ühele poole jõuda.
NEITSI
Hea päev dieediga alustamiseks ja alternatiivse meditsiini poole pöördumiseks. Planeediseisud soosivad uue elustiili valimist ja hobide leidmist.
KAALUD
Päev võib tuua su ellu inimesi, kes äratavad sinus tõsist uudishimu. Hea aeg uute projektide käimalükkamiseks ja loominguliseks tegevuseks.
SKORPION
Kokkuvõtete tegemise, alustatud ettevõtmiste lõpetamise päev. Sa astud uude tsüklisse. Äritegevuses on sul õnnelik päev. Rahaasjad laabuvad.
AMBUR
Püüa nüüd võitu saada oma kõhklustest ja tegele nende asjadega, mis sulle meeldivad. Võimalik, et keegi annab sulle huvitavaid ideid.
KALJUKITS
Hea aeg parandada minevikus tehtud vigu ja teha tegemata jäänud asju. Tõenäoliselt jääd täna üsna tähelepandamatuks. 
VEEVALAJA
Peaksid täna ettevaatlik olema tähtsate otsuste tegemisel. Võimalik, et keegi püüab sind oma huvides ära kasutada. Aeg pole soodne lepingute sõlmimiseks.
KALAD
Võimalik, et satud täna ootamatult tähelepanu keskmesse. Sinu avalikkuse ette tulemine toob sulle kasu eelkõige siis, kui suudad loomulikuks jääda.

 

Print Friendly, PDF & Email