Horoskoop

JÄÄR
Pööra suuremat tähelepanu oma kohustustele ja antud lubadustele. Suhtu austusega neisse, kellega sul suhet pole. Hea päev töötegemiseks.
SÕNN
Pead rohkem vaeva nägema enese maksma panemisega. Kui aga veedad aega omaette, võid tulla nii mõnegi hea ja inspireeriva idee peale.
KAKSIKUD
Võimalik kokkupuude mõistatuslike ja keeruliste isikutega. Ära püüagi kõigest mõistusega aru saada, kasuta pigem oma intuitsiooni.
VÄHK
Sinu mõtlemine on täna praktiline ja mõistus vilgas, oskad leida loogilisi seletusi ka väga keerulistele asjadele. Hea päev teaduslikuks tööks.
LÕVI
Võid nüüd kannatada kerge hajameelsuse all. Sul on üsna raske end kokku võtta ja midagi asjalikku teha. Hõljud pigem unelmate maailmas.
NEITSI
Oled riskialdis ja võitlushimuline. Tänasel päeval on need omadused sulle kasulikud ja toovad kaasa võiduvõimalusi. Kaaslaste heakskiit on garanteeritud.
KAALUD
Üritad vältida kõikvõimalikke probleeme, kuid need võivad siiski tekkida juhul, kui sa oma partneriga piisavalt ei arvesta. Ohjelda oma võimuiha.
SKORPION
Püüa endale selgeks teha, et sa ei ela siin maailmas üksi, vaid kuulud ka mõnda inimkogumisse, kus sul on teatud kohustused ja vastutus.
AMBUR
Tänu oma ratsionaalsusele suudad teistele praktilist abi osutada. Hoidu aga teisi kasutamast oma emotsionaalsete vajaduste rahuldamiseks.
KALJUKITS
Sul on kalduvus üle pingutada. Seega väldi ületöötamist ning söögi ja joogiga liialdamist. Leia võimalus sõpradega suhtlemiseks.
VEEVALAJA
Täna oled sa üpris kiire tegutseja ja suudad ka paljud poolikud asjad ära lõpetada. Soodne päev õppimiseks, reisimiseks, suhtlemiseks.
KALAD
Oled väga mitmekülgne inimene. Tänu oma heale hindamisvõimele ja stiilitajule lööd elus suurepäraselt läbi. Hea päev suhtlemiseks.

 

Print Friendly, PDF & Email