Horoskoop

JÄÄR
Oled täna veidi kärsitu ja kipud seetõttu langetama rutakaid otsuseid asjade kohta, millega peaksid veidi ootama. Hea päev sportimiseks.
SÕNN
Tunned täna soovi osa võtta mõnest suuremast üritusest. Otsid uusi tuttavaid, kellega koos maailma avastada. Tekivad filosoofilised huvid.
KAKSIKUD
Täna ilmnevad sinu emotsionaalsed kiindumused. Oled silmitsi olukorraga, kus pead end kontrollima ja oma vajadusi korrigeerima.
VÄHK
Oled energiline ja innukas. Armuasjades on sul täna rohkem õnne ja ka võimalusi. Päev on täis rõõmu. Vaata siiski, et sa end üle ei hindaks.
LÕVI
Tunned huvi psühholoogia vastu. Soodne aeg mediteerimiseks ja vaimseteks praktikateks. Tunned soovi olla üksi ja süveneda hinge sügavustesse.
NEITSI
Suudad end täna paremini väljendada kui tavaliselt. Sa ei häbene välja näidata oma tundeid ning võimalik, et muutud isegi väga emotsionaalseks.
KAALUD
Tänane päev võib kujuned rahutuks ja kiireks. Tunnetad, et aeg lendab eriti kiiresti, sul võivad tekkida tõsised raskused oma asjadega ühele poole saamisel.
SKORPION
Kipud täna liiga paljudega flirtima, mis võib paljusid inimesi hämmastada ja koguni pahandada. Sinust võidakse valesti aru saada.
AMBUR
Kui oled endale midagi pähe võtnud, siis ei lõpeta sa enne, kui eesmärk saavutatud. Võid teistele inimestele mõjuda veidi ahistava ja pealetükkivana.
KALJUKITS
Suudad täna oma optimismi ja positiivsusega aidata ja innustada paljusid inimesi. Hea päev koostööks. Paranevad suhted perekonnaga.
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud soosivad praktilisi tegemisi. Ehkki soovid sisemiselt leida armastust, võib romantikapool hetkel sinu jaoks varju jääda.
KALAD
Oled täna hea psühholoog. Võimalik, et suudad eneselegi ootamatult lahendada mõne keerulise probleemi ja tungid kerge vaevaga asja tuumani.

 

Print Friendly, PDF & Email