Horoskoop

JÄÄR
Hea päev rahaliste tehingute tegemiseks. Aktiviseerunud on nii sinu ärivaist kui ka praktiline mõtlemine. Võimalikud uued ideed leiavad ka rakendust.
SÕNN
Oled leidlik ja tunned tõmmet moodsa tehnika poole. Pead tähtsaks vabadust ja sõltumatust. Sinu ideed on originaalsed ja lennukad.
KAKSIKUD
Kipud tegemisi viimasele minutile jätma, mis võib põhjustada mõttetuid lisakulutusi. Katsu olla tähelepanelikum ja varu endale piisavalt aega.
VÄHK
Võimalik, et satud nüüd koostööd tegema mõne väga konservatiivse ja samas võimuka inimesega. Ära tee midagi, mis sulle vastutahtmist oleks.
LÕVI
Elektriliste mõjudega päev. Võimalik, et oled veidi närviline ja üleliia kiirustav, soovid kohe tulemusi näha. Hea aeg tegeleda saadud info töötlemisega.
NEITSI
Täna on sulle parim puhata argielu probleemidest, mediteerida ja olla üksi. Võimalik on ka ametialane tunnustus sinu eelnevalt tehtud töö eest.
KAALUD
Sinu liiga kiire solvumine põhjustab täna asjatuid lisapingeid. Püüa näha elu helgemat poolt ja väldi inimesi, kellega sul ebameeldiv suhelda.
SKORPION
Hea päev lõbutsemiseks, reisimiseks ja aktiivseks suhtlemiseks. Võimalik, et tunned soovi teha täna midagi ekstreemset, mis su võimed proovile paneks.
AMBUR
Kipud täna pisiasju üle tähtsustama ja oled kõikvõimalike ebatäpsuste suhtes liiga kriitiline. Hea päev terviseprotseduurideks, siis ei käi sa teistele närvidele.
KALJUKITS
Tänased seisud soosivad kõikvõimalikku müstilise alatooniga tegevust. Oled tõenäoliselt tundlikum ja intuitiivsem kui tavaliselt.
VEEVALAJA
Oled võimeline laiendama oma ette­võtmisi ja arendama ebatavalisi läbimurdeid. Ootamatud reisid ja uued suhted on täna sinu meelisteema.
KALAD
Suudad täna oma kaaslastele tavalisest rohkem hingamisruumi jätta ja ootad, et ka sinu suhtes oldaks mõistvam. Suureneb soov olla iseseisev.

 

Print Friendly, PDF & Email