Muhu vallavalitsus sukeldus pallimerre

VALLAVALITSUSE VÕISTKOND: Heiske Tuul, Ave Toomsalu, Raido Liitmäe ja Annika Auväärt.
MARII PREGEL

Muhu noortekeskuse pallimere väljakutse võtsid eile vastu vallavalitsuse töötajad.

Alates möödunud aasta lõpust on kooliõpilased ja lasteaialapsed Muhu noortekeskuse pallimeres aja peale palle sorteerinud. Kiireimad kahe- kuni kolmeliikmelised võistkonnad on selle ülesandega toime tulnud umbes poole tunni jooksul. Sõbrapäeva nädalal oodatakse aga osalema ka täiskasvanuid. Otsa tegi eile lahti Muhu vallavalitsuse neljaliikmeline võistkond, kellel võttis pallide sorteerimine aega veidi üle veerand tunni.

“Täiskasvanud tegid pea poole kiiremini,” nentis Muhu noortekeskuse juhataja Marii Pregel, kelle sõnul on pallimere väljakutse väga hea meeskonnatöö harjutus. “Üksteisega tuleb arvestada ja strateegia välja mõelda,” lisas ta. Nagu noortelgi, oli ka täiskasvanutel Pregeli sõnul pallimeres lõbus. Tema teada on oma võistkonnaga plaanis pallimerre tulla ka volikogul ja mitmel valla allasutusel.

Väljakutse ise sündis juhuslikult. Keskuses aega veetnud sõbrad võtsid nõuks pallimeres olevad kerad värvi järgi sorteerida. Ettevõtmisest tehti video ja järgmiseks sammuks oli juba väljakutse esitamine Muhu noortele. Jaanuarikuu jooksul sorteerisid pallimerd kümned lapsed ja noored. Pregeli sõnul on kiirematel oodata ka auhindu.

Print Friendly, PDF & Email