Horoskoop

JÄÄR
Oled täna enesessetõmbunum kui tavaliselt. Eksled oma mõtetes ega pane tähelegi, kui sinu poole sõbralikult pöördutakse. Püüa olla avatum.
SÕNN
Oled kõige suhtes liiga kriitiline ja vähendad sellega ka teiste innukust. Proovi vaadata asju terviklikumalt ja tuleta meelde kaugemaid eesmärke.
KAKSIKUD
Ülemeelikute meeleoludega päev. Võimalik, et avastad endas midagi täiesti uut. Püüa säilitada arukus, oht sattuda segadusse!
VÄHK
Püüa olla äärmiselt tähelepanelik ja hoolikas, sest täna tehtud vigade tagajärjed võivad tunda anda veel pikka aega. Ebasoodne aeg reisimiseks.
LÕVI
Tänased energiad võivad mõjuda sulle väsitavalt. Võib tekkida terviseprobleeme, mis seotud vererõhu ja peavaludega. Parim valik on puhkus!
NEITSI
Täna võid kergekäeliselt raha kulutada, mis hiljem valusalt kätte maksab. Samas on täna hea päev õppida midagi uut või saada uusi kogemusi.
KAALUD
Peaksid teadlikult tähelepanu pöörama oma halbadele harjumustele. Kui end unustad, võid üsna totrasse ja naeruväärsesse olukorda sattuda.
SKORPION
Võid nüüd avastada eneses mõne ebameeldiva omaduse, kuigi püüad seda meelsamini eitada. Väldi alkoholi, sest purjuspäi võid üsna ohtlikesse olukordadesse sattuda.
AMBUR
Võimalik kokkupuude inimesega, kelle võimukas olek sind tõsiselt häirib. Tunned sisemist protesti ja soovi talle koht kätte näidata.
KALJUKITS
Võimalik, et satud täna olukorda, kus pead kasutama n-ö varuvarianti. Juhul kui see sul muidugi olemas on. Püüa täna oma emotsioone hoolikalt kontrollida.
VEEVALAJA
Sulle on omased kaastundlikkus, lah­kus ja suuremeelsus. Oled kannatlik ja andestav inimene, kes kaldub kaaslaste puudustele läbi sõrmede vaatama.
KALAD
Täna on tõsiste meeleoludega päev. Kui peaksid tutvuma mõne uue inimesega, siis tuleb sellest väga tõenäoliselt sügav ja arendav suhe.

 

Print Friendly, PDF & Email