Horoskoop

JÄÄR
Võimalik, et satud suhtlema inimesega, kes püüab sinult sinu isiklikke asju välja pressida. Ära lase end eksitada ja hoidu liigsest lobisemisest.
SÕNN
Võimalik, et satud suhtlema inimesega, kes püüab sinult sinu isiklikke asju välja pressida. Ära lase end eksitada ja hoidu liigsest lobisemisest.
KAKSIKUD
Tõmbad oma originaalsuse ja julgusega endale tähelepanu. Oled nüüd tavalisest innukam ja agaram ning saad inimestega hästi läbi.
VÄHK
Aktiviseerub sinu praktiline mõtlemine. Oled edukas praktiliste asjade planeerimises. Ainus oht, mis sind täna varitseb, on oht muutuda kooneriks.
LÕVI
Ülemeelikute meeleolude päev. Pidutse koos sõpradega ja ole rõõmus, kuid väldi liigset domineerimist ja enese peale­surumist. Ära muutu tüütuks!
NEITSI
Võimalik, et tunned täna ebakindlust oma välimuse pärast. Oled tavalisest emotsionaalsem ja kipud asju ületähtsustama. Hea päev seikluseks.
KAALUD
Oled teravmeelne ja otsekohene. Nüüd on aeg koht kätte näidata neile, kes on end siiani sinust paremaks pidanud ja oma osa ületähtsustanud.
SKORPION
 Võimalik, et sind koormatakse täna  tüütute kohustustega. Esile kerkivad sugulastega seotud probleemid. Ole ettevaatlik elektriseadmetega!
AMBUR
Võimalik, et tunned soovi omaette olla, kõige parem oleks kuhugi ära sõita. Uus keskkond teeks sulle ainult head. Hea päev mediteerimiseks.
KALJUKITS
Oled täna tasakaalutu ja emotsionaalne. Kokkupõrked on kerged tekkima. Väldi ametlikke nõupidamisi ning tegele  meeldivate asjadega.
VEEVALAJA
Oled täna teiste inimeste suhtes tähelepanelikum ja arvestad nendega rohkem kui tavaliselt. Samas kipud muutuma liiga sentimentaalseks ja kurvameelseks.
KALAD
Võimalik, et sinu vastu ollakse täna ootamatult lahke ja kena. Ära kaota siiski valvsust, tõenäoliselt oodatakse sinult mõnda suurt teenet.

 

Print Friendly, PDF & Email