Horoskoop

JÄÄR
Aktiviseerub sinu kriitikameel. Sind häirivad täna ka pisiasjad. Võta veidi rahulikumalt ning vaata maailma ja inimesi leebemal pilgul.
SÕNN
Võid oma liigse lobisemishimu tõttu kaotada kellegi usalduse. Raskendatud on ametlikud läbirääkimised, kuna sinu keskendumisvõime jätab soovida.
KAKSIKUD
Oled täna eriti iseteadlik ja otsekohene. Võimalik tülliminek lähedastega, sinu käitumine võib kellelegi haiget teha. Püüa olla mõistvam.
VÄHK
Märka nüüd ka inimesi enda ümber. Võimalik, et saad mõne kasuliku ja inspireeriva idee just sellelt inimeselt, kellest sa seda ei oodanuks.
LÕVI
Tunned täna, et inimesed on sinu vastu ja piiravad sinu loomingulist vabadust. Tõenäoliselt näed asju hullemana, kui need tegelikult on.
NEITSI
Sinu jaoks on tänane päev äärmiselt harmooniline ja meeldiv. Samas võid muutuda laisaks ja nii mõnegi hea võimaluse käest lasta.
KAALUD
Kui oled mõni aeg tagasi kellegagi tülli läinud, siis nüüd on soodne aeg lepitust otsida. Oled mõistvam ja andestavam kui tavaliselt.
SKORPION
 Oled täna emotsionaalsem ja kunstilembelisem. Püüad kõikjal luua ilu ja harmooniat. Kui keegi sind selles segab, katsu mitte ärrituda.
AMBUR
Väga tõenäoliselt tuleb sul tegemist isikuga, kes püüab sinult osava jutuga saladusi välja meelitada. Väldi tühja loba ja liigset avameelitsemist.
KALJUKITS
Täna aktiviseeruvad sinu alateadvus ja fantaasia. Oled väga tundlik ja loominguline. Kasuta seda huvitavat energiat maksimaalselt.
VEEVALAJA
Tänased planeediseisud toovad su ellu uusi tuuli. Näed tavalisest rohkem vaeva oma välimuse kallal ja võid selle nimel ka kõvasti rahakotti kergendada.
KALAD
Hea päev eneseületamiseks. Võimalik, et satud olukorda, kus tunned end ebamugavalt ja pead tegema suuri jõupingutusi, et rahulikuks jääda.  

Print Friendly, PDF & Email