The Werg tuleb välja debüütalbumiga

Saaremaa ansambel The Werg plaanib välja anda debüütalbumi ja kogub selleks hoogu Hooandjas.

“Albumi avaldamine on olnud bändiliikmete kauaoodatud unistus,” ütles basskitarrist Indrek Viires. Plaadile, mis saabki nimeks “The Werg”, tulevad lood nii bändi algusaegadest kui ka hilisemast perioodist.

Nimelt on noored koos musitseerinud juba mitu aastat. Laiema tuntuse omandas ansambel 2014. aastal, kui võideti Saaremaa noortebändide festival ja võeti edukalt osa konkursist Noortebänd 2014.

“Plaadi lindistamine toimus kodustuudios Vättal, kus saime ohtralt katsetada, mis töötab, ja mis mitte,” rääkis Viires. Produtseerimise ja helitöötlusega tegeleb Jüri Põld ning kunstilise kujunduse autor on Kristjan Kesküla.

Veebiplatvormi Hooandja.ee vahendusel soovitakse aga saada toetust plaadi tootmise ja salvestamise kulude katmiseks. Viires lisas, et Hooandja projekti kaudu on toetajatel võimalik hankida endale album ka n-ö füüsilisel kujul. Neid antakse välja vaid 300.

Eesmärgiks on The Werg Hooandjas seadnud 2000 eurot ja tähtajaks 9. märtsi. Eilse keskpäeva seisuga oli kuue hooandja toel 130 eurot koos.

Bändil on juba plaanis ka debüütalbumi “The Werg” esitluskontserdid, mis toimuvad 17. märtsil Tallinnas kultuuriklubis Kelm ja järgmisel päeval Tartus Genialistide klubis.
Lisaks Indrek Viiresele kuuluvad ansamblisse Sander Sepp, Jüri Põld ja Lauri Põld.

Print Friendly, PDF & Email