Horoskoop

JÄÄR
Sul võib täna tulla tõsiseid probleeme juhul, kui tegutsed omapäi, oma õigsuses veendunult ja teistelt nõu küsimata. Püüa arvestada ka teistega.
SÕNN
Kaldud täna hoogsalt fantaseerima ja ise uskuma, et see ongi reaalsus. Väldi liigset alkoholitarbimist ja kahtlaste isikutega lävimist.
KAKSIKUD
Hea päev ennast kokku võtta ja alustada juba pikemat aega planeeritud ettevõtmistega, nt suurpuhastusega kodus või uue projektiga tööl.
VÄHK
Nüüd on hea päev tegeleda kõikvõimalike probleemide lahendamisega. Võid käituda mõnevõrra ekstreemselt, mis ka teistele silma torkab. 
LÕVI
Vaimselt rikas päev, huvitud eelkõige kunstist ja religiooniküsimustest. Praegu omandatud tarkused säilivad elu lõpuni. Hea päev mediteerimiseks.
NEITSI
Otsid täna kaaslast, kellega saaksid filosofeerida. Vajad mõttekaaslast rohkem kui kunagi varem. Hea aeg kirjade kirjutamiseks.
KAALUD
Tänane päev peaks tooma su ellu stabiilsust ja materiaalset heaolu. Ole valmis perekondlikeks ja koduga seotud üritusteks. Hea aeg tegeleda lastega.
SKORPION
Sul on täna raske ohjeldada oma lõbujanu. Oled tavalisest ülemeelikum ja ettevõtlikum ning võid käituda üsna ettearvamatult.
AMBUR
Võimalik, et tunned täna allasurutud viha inimeste vastu, kes sinu üle mingil moel kontrolli omavad. Suureneb soov saada iseseisvamaks.
KALJUKITS
Võimalik, et pead langetama tähtsaid otsuseid või asendama mõnda kõrgemal kohal olevat isikut. Sinu käitumine kipub konservatiivne olema.
VEEVALAJA
Tunned täna rahulolematust ja soovi oma elu paremaks muuta. Võid eneselegi ootamatult hakata lõhkuma ebavajalikke suhteid. 
KALAD
Tunnetad täna, et sulle istutakse pähe. Kipud seda võtma üsna emotsionaalselt. Hea aeg omanuhti tegutsemiseks, siis ei sõltu sa kellestki.

 

Print Friendly, PDF & Email